Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan töltitek az utolsó pár...

Hogyan töltitek az utolsó pár napotokat?

Figyelt kérdés
Érdekel, hogy ti mit fogtok csinálni az utolsó vagy utolsó normálisabb hétvégéteken, ugyanis tudni illik, DOnald bácsi Hétfőtől hivatalosan is elnöki pozicióba kerül és lesz nagy boom-booom.
2017. jan. 20. 18:39
 1/8 anonim válasza:

Attol, hogy Trump lett az elnök, még nem feltétlenül egyenlő a világvégével. Bár én sem örülök neki, hogy ő lett az USA elnöke, azért várjuk ki a végét..

17/f

2017. jan. 20. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Donald Trump mától tölti be az elnöki tisztséget. Nem kell besz*rni, egy szebb, élhetőbb világ lesz, legalábbis az USA-ban. Boom-boom akkor lesz, ha továbbra is polgárháborús helyzetek uralkodnak az európai nagyvárosok szegénynegyedeiben, de Magyarországot ez sem érinti, szóval nem is értem mire célzol.
2017. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Olyan típusú ember vagy, aki ilyenkor már a világvége bunkerét rendezgeti be... 18/f
2017. jan. 20. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Trump a haverom és megkért, hogy áruljam el országomat poton 400 milliárd ftért, én belementem, már 1 hete az USAban élek, csak érdekelt ez a dolog, meg hátha megmentek még pár embert.
2017. jan. 20. 18:48
 5/8 anonim ***** válasza:
Viktor,te vagy az?
2017. jan. 20. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
neked csak Viki ;)
2017. jan. 20. 19:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Ugyan nem pocsékolja a pénzt ilyenekre, majd fegyvert fog eladni mikor támadnak a migránsok xdd
2017. jan. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Megtisztelem Donaldot.Alszok egy jót.
2017. jan. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!