Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kis faluban élő anyukák, ti...

Kis faluban élő anyukák, ti hogyan töltitek el a napotokat 1-2éves gyereketekkel?

Figyelt kérdés
Mit csináltok?Főleg azok érdekelnének,akik szinte egész nap egyedül van a babával.
2016. márc. 16. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mindig időzavarban vagyok !
2016. márc. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Betu ***** válasza:
Reggel kaja majd àltalàban megyünk a boltba, postàra. Tízórai, majd alvàs. Közben elvégzem a hàzimunkàt (főzés, mosogatàs stb.)Ebéd utàn ha jó idő van séta majd jàték, utàna uzsi. Egy kis délutàni alvàs ha nem volt séta közben. Majd jatek fürdés, vacsi, jàték, alvàs. Napközben van egyedüli jàték, akkor porszívózok, vagy talarítok. Séta alatt pedig baràtnőkkel dumàlok. Kb. ennyi. Ja és örülök, ha néha beszabadulok a vàrosba.😀
2016. márc. 16. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Otthon főzés és házimunka, séta, játék a kertben, pár naponta elugrunk a közeli városba vásárolni és ügyeket intézni, esetleg baba-mama klubba, heti egy alkalommal zenés foglalkozás a faluban (bölcsis korú gyerekeknek), találkozás más kisgyerekes ismerősökkel...
2016. márc. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Habár a fővárosban lakom, úgy látom kis településen sem más a kisgyerekes anyukák élete. Annyi, hogy mi játszótérre vagyunk kényszerülve, és nem tudom a kertbe kiengedni a gyereket. Persze millió lehetőség van Bp-en kisgyerekeknek foglalkozásokra, de a nagy átlag ezekkel nem él.
2016. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!