Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Letöröltem egy saját kérdését...

Letöröltem egy saját kérdését itt ezen az oldalon és hogyan tudnám viiszanézni?

Figyelt kérdés

Vagy másféléve feltettem egy kérdést, de később letöröltem ok nélkül. Tudom,hogy itt még fent van , csak a sajátklrdéseimnél én neü látom.

És.most egy év mulva kábé újra megnézném. Szépség divat kategóriábam tettem fel ezt a bizonyos kérdést, de mem tudom pontosan hogyan fogalmaztam meg. Már többszáz hasonló kérdést átnéztem,de egyik se az enÉm volt.

A figyelt kérdések között se találom,lehet még onnan is kitöröltem.anno.

De most annyira kíván si vagyok a válaszokra, a véleményekre. Bánom már hogy letöröltem.



#Letörölt kérdés
2017. jan. 20. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
Én megkeresem neked. Mi volt a kérdés lényege?
2017. jan. 20. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A szemöldökömmel kapcsolatos, a krédésembenazt is megkérdeztem,hogy a szemöldököt ha tetoválják,leborotválják e előtte a szört. Valamint csatoltam több képet is ebben a kérdésemben a saját szemöldökömről, ezeket a képeket az eredeti képeimről vágtam le,hogy a teljes arcom ne látszódjon, és kepfeltötlés.hu oldalról csatoltam be .

Rákérdeztem,hogy az ívén hogyan tudnék változtatni. Szerintem legalább két képet is csatoltam a szemöldökömről és talán egy olyan képet,amilyenre vágyom.

A válaszolók pedig azt írták hogy szerintük ne tetováltassam ki és hogy illik a szememhez a formája talán.


Tudom elég értelmetlennek tűník,minek akarom visszakeresni,lényegtelen.

De egyszerűen megöl a kíváncsiság,hátha ít azóta más is. Bár ennek kicsi az esálye.

A kérdést tuti,hogy 2014. Augusztus után írtam,nem tudom pontosan mikor, de biztos,hogy nem 2016-ban.

Valószínüleg 2015ös évben.

2017. jan. 20. 20:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!