Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Mindenki elfelejte...

Mit tegyek? Mindenki elfelejtette a névnapomat!

Figyelt kérdés

Nagyon rosszul esett, hogy mindenki elfelejtette a névnapomat. Egyébként én mindenkit fel szoktam köszönteni még ajándékot is szoktam venni.Az egész család elfelejtette.A barátnőm is. Így egy hét után leesett az unokatestvéremnek, hogy volt névnapom .

12\l



2017. jan. 22. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Több száz évvel ezelőtt az embereket ilyen korban már kiképzett harcosként háborúba küldték, ma meg már ez a legnagyobb probléma...nem biztos, hogy jó dolog ez.

Ne tegyél semmit, nem fontos a névnapod, se senkié, ez is csak egy ugyan olyan nap mint a többi. Egyébként egy 12 éveshez képest nagyon jó a helyesírásod. :)

2017. jan. 22. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ismerem az érzést. Nekem január elsején van, gondolhatod, hányan emlékeznek rá! Elég kevés ember köszönt fel, de megszoktam.

Annyira ne bánkódj miatta, a névnapnak nem szokás már akkora feneket keríteni. Esetleg mondd a barátaidnak, családodnak, hogy neked jól esett volna, ha emlékeznek rá, hátha jövőre odafigyelnek.

2017. jan. 22. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Igazából nem is ez bánt csak ha már nem emlékeznek akkor az apám ne viselkedjen ilyen modortalanul.
2017. jan. 22. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!