Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Másik iskolába átiratkozás?

Másik iskolába átiratkozás?

Figyelt kérdés

Most vagyok 9.es es nem tetszik a suli ahova jottem mindegy nem is ez a lenyeg hanem h atszeretnek iratkozni egy masik suliba

Jelenleg muszaki iskolaba jarok de rendeszetis suliba akarok menni kb 3-4 nap es megkapom a felevit atvennenek meg most h ne kelljen ujra kezdeni a 9.osztalyt?



2017. jan. 22. 21:55
 1/1 anonim ***** válasza:
Szerintem újra kéne kezdened. Rendészeti suliban biztos vannak olyan kezdő tantárgyak, amiket kötelező megcsinálnod. Ezekről te lemaradtál, hiszen az első félévet másik suliban csináltad. Aztán lehet, hogy tévedek, és majd valaki kijavít, de hogy hogy is van, azt igazából csak akkor tudod meg, ha már átmentél a másik suliba. Ami szerintem nem kérdéses, hiszen ha már az első félév nem jött be neked, akkor a többi (szerintem) csak rosszabb lesz. Mondjuk ez attól is függ, hogy mi az oka, amiért át akarsz jelentkezni. Ha nehezek a tantárgyak, akkor érdemes lenne belehúznod a tanulásba, és maradnod, hiszen innen sokkal könnyebb főiskolára menned. Ha nem cél a főiskola, akkor érdemes átmenned.
2017. jan. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!