Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pincér jó szakma?

Pincér jó szakma?

Figyelt kérdés
Mivel a jelenlegi szak amire jarok,nem tetszik nem szeretnek ebben dolgozni ,igy sokat gondolkodtam,pincer szeretnek lenni.Mindig is erdekelt szivesen csinalnam a dolgom viszont ha jobban bele gondolok nem tudom mennyire eri meg annyit talpalni tehat mennyi egy atlag pincernő keresete? Es pl.egy szorakozo helyen is eltudnek helyezkedni? Ugy tudom a pincer felszolgalo szintiszta ugyan az..Vagy csak kimondottan etteremben fogok tudni dolgozni?
2017. jan. 25. 21:40
 1/6 anonim válasza:
igenn:) én annak tanulok és imádom. Bárhol eltudsz vele helyezkedni: étterem,szórakozóhely , ha van nyelvtudásod még külföldön is eltudsz vele helyezkedni <3 :) 15L
2017. jan. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Erős térd és hát kell hozzá.
2017. jan. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Koszonom:)

Tehat akkor nem csak etteremben dolgozhatok

2017. jan. 25. 22:30
 4/6 anonim ***** válasza:
Viccelsz :D Mar dolgoztam hajon, es most x varosban egy fa*a vendegloben dolgozok mint pincer. Most nincs akkora forgalom visszont nyaron van dogivel + penz is :D Persze mar volt olyan is, hogy reggel bementem es masnap reggel jottem ki...de megeri. Ha sok penz akarsz akkor etterem ;). Mar 6 eve a szakmaban vagyok ebbol 2 evet szakacs voltam...annyira azert a szakacs nem fogott meg (nem vagyok valami jo szakacs :D). Ha kulfoldre akarsz menni dolgozni nem art ha tudsz angolul vagy nemetul attol fugg hova szeretnel menni. Ott vagy 2-3x tobbet kapsz mint itt. Persze en is mennek de nem vagyok olyan helyzetben, hogy kimehessek...amugy is amit itt kapok fizetest az tokeletes :D
2017. jan. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hat eu tok jo nagyon jol hangzik:D koszi a valaszt
2017. jan. 26. 00:36
 6/6 A kérdező kommentje:
Egyebkent gyakorlati helyet nekem kell intezni vagy ez iskolatol fuggo?
2017. jan. 26. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!