Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért aggódok ez miatt ennyire?

Miért aggódok ez miatt ennyire?

Figyelt kérdés
Ballagáson hármasával leszünk összeállítva,és én megkértem a tanárt(2szemközt)hogy had legyek azzal a fiúval,aki nekem nagyon tetszik,és mondtam,h ne mondja el neki.oké,megígérte,de mégis félek,hogy valahogy kiderül,vagy nem akar velem lenni.miért fog el ez a rossz érzés,amikor lehet hogy Vele fogok elballagni? 15/L
2010. máj. 6. 15:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerelmes vagy belé azért és szerintem mond el neki nincs veszteni valod ha igen akor igen ha nem akor nem ne hélj (és jo balagást)
2010. máj. 6. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 haggyámán ***** válasza:
Mert szereted, mellette akarsz lenni egy ilyen fontos pillanatban.
2010. máj. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm mind2 választ.oké,addig én is tudom,hogy tetszik stb...de mégis félek.örülök persze nagyon hogy mellette lehetek,de vmitől félek még.pl nem akar velem lenni vagy hasonló.köszönöm remélem jó lesz a ballagáás:P
2010. máj. 6. 15:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Izgulsz, mert nagy a tét! Lehet, utoljára lehetsz ennyire közel hozzá, nem?
2010. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Inkább attól hogy vmit elcseszek:D pl nekimegyek a padnakXD hülyének néz majd:D de reméljük már sokan mentek ballagás alatt padnak vagy szúrták ki a mellettük lévő ember szemét virággal:D de tényleg nem voltam még ennyire nagyon közel hozzá,hogy karoljam.:O nagyon félek h mi lesz erről a véleménye...
2010. máj. 6. 17:17
 6/7 anonim ***** válasza:
Én direkt szúrtam ki valaki szemét virággal. sokkal viccesebb mintha nem történne semmi, nemigaz?
2010. máj. 6. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
:D télleg:D egész végig piszkálom és a sírba viszem:D :'D
2010. máj. 6. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!