Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nincs kedvem suliba menni....

Nincs kedvem suliba menni. Most mi legyen?

Figyelt kérdés

Nemrég tudtam meg a felvételi eredményem és hát mit ne mondjak borzasztó lett. És ezzel el is ment az egész napom. Ma nem volt suli valamiért, de holnap lesz és egyszerűen semmi kedvem menni, egésznap csak a felvételire tudnék gondolni és még azt is kinézem magamból, hogy elsírnám

magam. Háziaimat se írtam még meg, egyszerűen most csak pihenésre lenne szükségem, mert nagyon magam alatt vagyok.:( Ti mit tanácsoltok? Menjek suliba vagy ne? :(


2017. jan. 30. 17:44
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem lehet az életben minden kudarctól megfutamodni. Sokan nem tudják hogy gyenge iskolába járnak, csak amikor bejutnak egy erős gimnáziumba és a 4-5-ös tanuló hirtelen 2-3-as lesz vagy akár bukásra is áll. Ha a felvételid nem sikerült, lehet felmérte a valós tudásodat (igen, nyilván a vizsgadrukk is ront a teljesítményen, de nem sokat), és ha nem vettek fel oda ahová tervezted azzal nem biztos hogy tönkre is ment az életed.


Ez az első állomás ahol képet kaptál arról hogy mit is tudsz, egy olyan helyzetben ahol nincs elfogult tanár, puskázás, csak az a tudás amit eddig szereztél az életben.


Ha szar is lett akkor is fel kell állni és folytatni, nem kidőlni és feladni. Az érettségi sem lesz könnyebb, egyetemen pedig már természetes hogy akár több tárgyból is buksz és nem sikerül csak a sokadik pótvizsga.

2017. jan. 30. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom, de olyan rossz, hogy mindenki számított rám és úgy érzem csalódást okoztam nekik. Suliba menni azért nincs kedvem, mert szinte az összes osztálytársamnak jobb lett és semmi kedvem nem lesz hallgatni őket. :(
2017. jan. 30. 18:33
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem emlékszem hogy volt, most azt is megtudtad hogy felvettek e?
2017. jan. 30. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem, de kb tudom, hogy hány ponttól hívnak be szóbelizni oda ahova leginkább menni szerettem vola és hát nemtudom van e esélyem még.
2017. jan. 30. 22:19
 5/5 anonim ***** válasza:
Figyelj még ha van esély rá akkor ne keseredj el, legyél pozitív. Ha pedig mégsem vesznek fel oda ahová pont mennél mehetsz máshova, lehet hogy később sokkal jobb lesz ott ahová nem akartál volna menni. Figyelj ezt az egész életedben alkalmaznod kell: Minden helyzetből hozd ki a lehető legjobbat. Hidd el ha így állsz hozzá nem lesz semmi baj :)
2017. jan. 31. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!