Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Nincs holnap kedvem suliba...

Nincs holnap kedvem suliba menni, de már csak úgy nem hiszik el, ha azt mondom, hogy beteg vagyok. Mit csináljak, hogy azt hidjék, hogy tényleg az vagyok?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 28. 22:49
 1/10 anonim ***** válasza:
64%
Pedig jó lenne, ha elmennél. Túlesel rajta, aztán ott a hétvége.
2011. ápr. 28. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem iskolai szünetem van az esküvő miatt..(Angliában tanulok) Hivatkozz arra,hogy Royal bank holiday van. Munkaszüneti nap..:)
2011. ápr. 28. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem vagyok jól... csak ezzel nem engedik, hogy itthon maradjak :(
2011. ápr. 28. 22:59
 4/10 anonim ***** válasza:
93%
Tesóm holnap ballag, esetleg felétek valami suli ahol szintén holnap lesz? És akkor oda "mész".
2011. ápr. 28. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
betelefonálok reggel, és megmondom, hogy sokat tanultam az este, és fáj a fejem :D
2011. ápr. 28. 23:10
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk hétfőig tart a szünet. :D Én, ha nagyon nem akarok menni, visszafele rázom a lázmérőt, egy olyan 38,5 tökéletes... Esetleg 1 kis smink, bár, ha keveset alszom, anélkül is megy a sápadt pofa. Volt olyan, hogy minden második másodpercben elköhintettem magam. A végére már megfájdult a mellkasom. xD Elvittek dokihoz és kiderült, hogy annyit köhögtem, hogy légcső és garatgyulladásom van.. Hát szuper. 2 hét nó suli :D
2011. ápr. 28. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Én egyszer megpróbáltam tetetni de tényleg beteg lettem amugy meg korán felkelsz s megmondod egéssz éjjle fájt a fogad nem tudtál aludni.
2011. ápr. 28. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
16 év alatt 1X se fájt a fogam,pont most fog megfájdulni? :S
2011. ápr. 29. 00:30
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nálam bevált! Mond azt a szüleidnek, hogy olyan, mintha lázad lenne és mérd meg a lázad (itt csak higanyos lázmérő jó) tedd forró vízbe a végét, aztán felmegy 40 fokra. De te csak rázd le a kívánt lázhőmérsékletre és mutasd meg anyukádnak, miközben beteg pofát vágsz. Ha szerencséd van, elhiszi.
2011. ápr. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt szoktam: Reggel közlöm anyámmal/apámmal, hogy rosszul vagyok. ha beküldenek suliba, azt mondom a tanárnak hogy hányingerem van vagy ilyesmi, ilyenkor kiengednek és mikor vissza megyek a teremben azt mondom hogy hánytam, ekkor elküldenek suli orvoshoz, lázmérés, telefon, 1 hét szünet
2011. máj. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!