Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Ha nincs kedvem bemenni...

Ha nincs kedvem bemenni suliba, mit mondjak az orvosnak, hogy holnaptól ne kelljen bemennem a 3 napba?

Figyelt kérdés
Két hónappal ezelött egyszer már eljátszottam, hogy azt mondtam az orvosnak, hogy szerda reggel hánytam és kiírt szerda,csütörtök és pénteken. Most is ezek a napok kellenének, hogy ne kelljen suliba mennem. Mondjam megint hogy hánytam vagy van más megoldás is hogy ne kelljen bemennem 3 napig.

2014. márc. 18. 16:46
 1/2 anonim válasza:
Mondhatsz, amit akarsz, orvos, szóval tudja, hogy nincs semmi bajod. Ha kiír, azt is csak azért csinálja, hogy ha később rosszul leszel, ne őt vegyék elő. Ne törd magad, úgyse veszi be, amit mondasz, szóval a hányás tökéletesen megfelel.
2014. márc. 18. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
ha gyomor panaszokra hivatkozol előtte dörzsöld meg jól a szemed.garantált a siker
2014. márc. 18. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!