Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ti is utáljátok ezt az időt?

Ti is utáljátok ezt az időt?

Figyelt kérdés
Az idő nem akar javulni. Csak jönne már a tavasz!

2017. jan. 31. 15:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen! Jöjjön a tavasz!
2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Igen, ráadásul frontérzékeny vagyok és tegnap migrénes fejfájásom volt. :(
2017. jan. 31. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Jöhetne a jobb idő. Már egy hónapja megvagyok fázva. Jobbulást azoknak, akik szintén betegej.
2017. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Én is a tavaszt várom! A télben csak a Mikulás, Karácsony meg a Szilveszter a jó!
2017. jan. 31. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Pár évig mindenki azért nyafizott, mert nincs rendes tél. Most itt a rendes tél, hideg, hó stb.. most meg ez nem jó. :D

Szerintem inkább ez a normális -10 mint az esős,mocskos, retkes +3-4 fokos tél. :D

2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ádám a tesóm már tavaly május óta köhög, tüsszög és agyonra be van dugulva az orra, pedig szed gyógyszert! De ő sem képes norálisan felöltözni! Még a mai napig is ezt csinálja! Olyan idegesítő! 😡


Én is várom a tavaszt! A telet már meguntam! 😒

2017. jan. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
en nagyon utalom a telet, barcsak eltunne orokre es mindig csak nyar lenne allandoan, ezt kivanom.
2017. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!