Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyi esélye van annak, hogy...

Mennyi esélye van annak, hogy átvertek?

Figyelt kérdés
A minap valaki azt mondta nekem, hogy megmondja az előző életeimet. Azt kérte, hogy adjam meg a teljes nevem, a születési dátumom és küldjek magamról fényképet. Megadtam mindent. Azt írta, legyek türelmes, mert ez nem 2 perc, de már kb. 1 napja nem írt. Nem tudom a nevét, csak nicknéven írt nekem. Egyre jobban kezdek gyanakodni, hogy átvert. Szerintetek is, vagy valóban tudja ezeket, csak még nem írt? És lehet bajom ebből, hogy megadtam az adataim?

2017. febr. 3. 23:58
 1/10 anonim válasza:
Buta vagy szerintem. Nem kellett volna.. hogy igazán bajod lehet e belőle nem valószínű bár ennyi alapján is megtalálhat valaki aki hozzáértő... :D De nem kell félj talán. Ide oda felpakolhatja vagy álcaként..hamis személyire rátolhatja.
2017. febr. 4. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Most még jobban félek. :DD
2017. febr. 4. 00:22
 3/10 anonim ***** válasza:
55%

Az első két dologban téved.


Egyrészt nem buta vagy, hanem félelmetesen ostoba.


Másrészt nem árt félned, hiszen azzal, hogy valaki ismeri a nevedet, születési dátumodat és van fényképe is rólad, gyakorlatilag nem csak a neten keresztül követhet el bűncselekményeket a te nevedben, de személyesen is. Egy hamis igazolványt a te adataiddal kiállítani gyerekjáték megfelelő körökben, és innentől csak az ördög tudja, milyen bűncselekményekhez használják fel a te személyedet.


Gratulálok.

2017. febr. 4. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Mi a probléma?

Természetes szelekció.

Aki ennyire hülye, az általában nem él sokáig. Például tuti szörnyethal majd, amikor hajnali kettőkor a teknősök térdelnek majd a mellén.

2017. febr. 4. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Na, kösz...
2017. febr. 4. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:

Miért?

Szerinted mit csinálnak majd az adataiddal?

99%, hogy valami illegálisat. Akkor pedig elsőre téged keres majd meg (jó esetben) a rendőrség (vagy rosszabb esetben a teknősök).

2017. febr. 4. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
És hogy tudok védekezni?
2017. febr. 5. 12:56
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Növesztesz pár agysejtet, amikkel képes leszel előre is gondolkodni, nem csak utólag megijedni.
2017. febr. 5. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Naív.

Buta akkor lenne, és ostoba is, ha nem tanulna az esetből.

2017. febr. 5. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm.:)
2017. febr. 5. 20:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!