Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan vagjak vissza a rosszin...

Hogyan vagjak vissza a rosszindulatu, ketszinu kollegaknak?

Figyelt kérdés
Van egy viszonylag jol fizeto munkahelyem, ahol bar sok idot kell eltoltenem viszont tobb a penz mint mashol (duplaja). A problemam az, hogy kb 1 eve kinlodok itt ez szo szerint kinlodas mivel vannak kollegak is sajnos, meghozza rosszak, irigyek es ketszinuek. Tudom hogy mindenhol vannak de a gond az, hogy egymas mellet dolgozunk ezt elkerulni nemlehet sajnos! Az allando beszologatasok mar a legelejen kezdodtek nem is vettem figyelembe az egeszet...mosolyogtam probaltam keveset komunikalni, igy elkonyveltek bekepzelt-baratsagtalannak. Meg evel sem foglalkoztam annyira bar roszul esett a mindennapos beszologatas. Ma mar ott tartunk, hogy szo szerint a kepembe vagjak, hogy barmit csinalok az nemjo (a fonokom nem mondja ezt, bar azt sem, hogy jo...ot ugy kell elkepzelni,hogy az a tipikus fonok tipus aki mindent megenged a hazikedvenceknek ha azok fenyesre nyaljak a p*csajat) meg, lassan es bamban dolgozok. Ha valami nem keszul el idore mindig en vagyok a hibas szerintuk mivel a benazasom miatt csak hatraltatom a "profi ligat". Szeretnek a sarkamra allni es megvedeni magam, kinyitni a szamat es elkuldeni oket a busba...a problema az hogy annyira felidegesitenek, hogy a ver megfagy bennem nemjon ki a szamon egy ertelmes mondat sem amit kes kent belejuk szurhatnam! Kerlek szepen segitsetek, mert mar nyugtatoval kezdem a munkanapot. Mivel a penzre szuksegem van nemhagyhatom ott ez az alom munkahelyet!

2017. febr. 6. 19:14
 1/1 j-eszköz válasza:

A munkahelyen első a munka. Azzal törődj minden előtt. Azt próbáld jól csinálni. De ne görcsösen jól – emberek vagyunk, néha hibázunk, a hibáinkból tanulunk, és tovább próbáljuk jól csinálni.

Ha munkádra azt mondják, nem jó, kérdezd meg, mi nem jó. Ha nem értesz egyet azzal, amit mondanak, kérdezd meg felettesedet, hogyan csináld, és úgy csináld, ahogy mondja. Ha a többiek kommentálnak, mond, a főnök mondta így.

A beszólásokra jobb nem válaszolni, mert az olaj a tűzre.

Nyugtatóval ne mérgezd agyadat, testedet.

Ha hiszel spirituális dolgokban, meditálhatsz és imádkozhatsz is.

2017. febr. 7. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!