Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anya nagyon rosszindulatú...

Anya nagyon rosszindulatú velem, de miért? (többi lent. )

Figyelt kérdés
16 eves lany vagyok. anyaval ott kezdodott ez az egesz,hogy tavaly elkezdett velem kiabalni (mar nem emlekszem miert) es olyanokat vagott a fejemhez,hogy nekem sose lesznek barataim,nem vagyok a lanya,stb. Mert akkoriban nagyon visszahuzodo voltam,es nem igazan voltak barataim,mivel nem volt onbizalmam. pszichologushoz is jartam,ahova anya iratott be,szerettem is nagyon,de egy ido utan azt mondta,hogy ne menjek tobbet,mert semmit nem hasznal.. (a 3. alkalom utan) aztan mindig mondogatta,hogy en nem kerdezem meg magamtol sose,hogy segitsek e.. ami nem igaz,mert megkerdezem,de mindig azt mondja,hogy nem kell.. es akarhanyszor hiv,hogy segitsek,mindig megyek. tavaly augusztus 26.-an osszejottem egy fiuval (tavkapcsolat) es nagyon szeretjuk egymast. o is nagyon aranyos fiu,bar vannak buta kis dolgai..:) nade..holnap lenne az evfordulonk,es megkerdeztem anyat,hogy lehetne e,de csak 3 napra,mert tudom,hogy anyanak milyen megterhelo ez..es undok hanggal kozolte,hogy "szo sem lehet rola,foznom kell ratok,mindjart iskola" es akkor mondom,hogy de akkor segitek,meg azert megiscsak egy ev,es hiaba volt itt az egesz nyar,alig talalkoztunk.. es erre meg annyit mondott,hogy "nekem is volt evfordulom 20.-an" na most errol azt kell tudni,hogy apa amerikai focizik,es az evfordulojuk napjan volt egy meccs,es inkabb arra ment,mint hogy itthon legyen anyaval.. es erre en bejottem,es sirtam..de nem erdekli. semmi nem erdekli ami velem kapcsolatos.mindig bizonyitok neki mindent. tavaly ota rengeteg baratot szereztem,egyfolytaban takaritom a hazat,ha nincs itthon,ha meg igen,segitek neki,mikor jon a baratom,eltartom rendesen,es kozben vele is,es a szuleimmel is foglalkozok. tanulok,amennyit tudok,es nem kapok cserebe semmit..csak ha veletlen elfelejtek valamit,akkor egybol leszol erte.. szemuvegem sincs (latoszemuveg) pedig nagyon rosszul latok,orvos is mondta,hogy ideje lenne mar beszerezni egyet,de tesomnak fontosabb volt megvenni a biciklit. nekem alig van ruham,amik vannak,azokat is sokszor elcsorja..tesomnak meg tele van a szekrenye..fogalmam sincs mit csinaljak..szerintetek?
2016. aug. 25. 16:20
 1/2 anonim válasza:
Sztem e miatt ne idegeskedj öleld meg aztán üljetek le és beszéljétek meg
2016. aug. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Nem tudsz vele mit csinálni vannak ilyenek. Nem tudnál te elmenni a barátodhoz, azt megengedné?

Persze minden szülő mondja, hogy ugyanannyira szereti az összes gyereket, szomorú kimondani de az nem teljesen igaz. Mindegyiknek jobban húz a valamelyik felé és bizony jobvan szereti, ha nem mondjaki akkor is. Anyám is ezerszer jobban szereti a fiát, mint engem. Ugyanaz, mint a tanár nem kivételezik senkivel, de mindegyiknek megvan a maga kedvence.

A szemüveg ismerős, nekem sem veszik meg, annyit mondom nekik, merthát nem kevés pénzbe kerül az. Nem ezen kell spórolni. Ő azt mondja, hogy régen se vitték a gyereket szemészhez, de persze magának megvette nemrég. Én bejelentkeztem kórházba magamtól (3 hónapra adtak időpontot... ez másik történet) ingyenes, elmegyek és elé rakom a papírt, hogy bizony nem látok. Nem fogja azt mondani, hogy nem kell. Csináld ezt!

2016. aug. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!