Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na, hogy talaljak magamnak...

Na, hogy talaljak magamnak igaz barátot?

Figyelt kérdés

Szoval... 3 ember akire legjobb baratomkent tekintettem eddig..

1. Az elso legjobb baratommal 6 evig tartott a baratsagunk. Ez a baratom nagyon penzes, jomodu csaladbol szarmazott es ez mar gondot jelentett ..az anyagi kulonbsegek.. De ez a baratom kibeszelt osszeverekedtunk.. Tegat vele vege kb 6 eve mar..

2. Barat: na ez volt a tenyleges igaz baratom vsak a hulyesegem miatt elvesztettem.. Nos ez a baratom rengeteget tett ertem , sok mindenben segitett , es hat o benne sose csalodtam volna.. Egyszer elarultam a baratnojenek es hat tobbszor megbantottam es mar kb azt se tom hogy mivan vele..

3. Barat.. Na ez mostani dolog volt... Ezzel a baratommal sok emlekezetes pillanatot eltem at , rengeteget segitettunk egymasnak , sokat rohogcseltunk es elegge ugyanazon a velemenyen voltunk mind2en.. Igazabol vele nem vesztem ossze de nem volt ez igaz baratsag ( most nem reszletezem miert)es valszeg mar tobbe nem is beszelunk.

Sajnos kamaszok tobbsege mint a bugyit ugy cserelgetik barataikat es hat nincsennek tisztaba az igaz barátsag fogalmaval.. Az egyetlen igaz baratomat egy eletre elvesztettem 100000 probaltam vele bekulni de nem sajna... Az utolso meg alapbol hulye... Na mind1 en nekem a baratsag sokat er es szeretnem megtalalni az igazit... Adjatok tanacsot hogyan tudom előre megallapitani ki az igaz baratom??



2017. febr. 8. 18:57
 1/1 anonim ***** válasza:

Előre szerintem nem lehet megállapítani. Ez nem olyan, mint a kémia, hogy megérzed. Azt mondanám, pár jelre azért fel lehet figyelni:

- ugyanolyan sűrűn keresitek egymást? (igen)

- megszégyenít, ha más a véleményed, mint neki? (nem)

- ő is kérdez rólad, nem csak fordítva? (igen)

- belemegy olyan rázós témákba is, amikre szükség lehet, hogy az ember megbeszélje őket másokkal, de vigyáz, hogy tapintatos legyen? (igen)

- amikor beszélgettek, akkor igazán, tényleg rád figyel, nem csak fél füllel hallgat, miközben valami mást csinál? (igen)


Az élet egyébként ilyen... Van, akit mi bántunk meg, van, aki minket bánt meg, néha meg egyszerűen elsodródnak egymás mellől az emberek.

2017. febr. 9. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!