Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit gondoltok, Magyarországon...

Mit gondoltok, Magyarországon akkor lett újra nagy divat a vámpírizmus, amikor itt is megjelent az Alkonyat?

Figyelt kérdés
Előtte sokáig nem is foglalkozott vele a legtöbb ember, sőt, egyenesen gáznak tartották... szerintem meg ez gáz.
2010. máj. 7. 22:46
 1/3 anonim ***** válasza:
Bele voltak már előtte is buzulva, ez nem most lett divat. Csak az utóbbi időben, jött egy kis ráadás. :)
2010. máj. 7. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Hát ez előtt volt néhány értelmes vámpíros könyv és a kutyát se érdekelte ezért beszerezni is alig lehetett valahonnan... most meg bemegyek a teszkóba oszt 2 polcnyi vámpíros könyvsereg fogad már a bejáratnál, de értelmes egy sincs köztük csak ilyen nyálas tinivámpírmesék mindenhol. Ez gáz és igen, azóta van mióta az Alkonyat megjelent, előtte nem volt ennyi vámpírmániás ember se, sőt aki az volt azt egyenesen hülyének tartották... köztük engem is.
2010. máj. 7. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Én is kedvelem a vámpírokat, az Alkonyatot elolvastam kétszer (elsőre nem volt emészthető pár része), és megnéztem filmben is, sé azt kell mondanom, egyik rosszabb volt, mint a másik. A régi vámpíros történeteket jobban szeretem, mert azok minőségiek, és legalább szólnak is valamiről,a minek nagyjábóli valóságalapja van. Most is az Interjú a vámpírralra várok, hogy végre megkaphassam könyvben, mert filmen már sokszor láttam, és igazán el szeretném olvasni. Tetszik, mert legalább szól valamiről.
2010. máj. 7. 23:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!