Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Meghalt akit szerettem....

Meghalt akit szerettem. Hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Volt egy fiu. Eleinte barátok voltunk, aztán beleszerettem. Kavartunk. Aztán vége lett. A szomszéd faluban lakott, minden nap átgyalogoltunk, hogy lássam... Éjszaka is. Ha rámírt, vagy csak megláttam, egybol ketszeresere nott a pulzusom :D mindig azt vartam discoban is, hogy ott lesz. Mindenhol ot Kerestem. Egesz nap ra gondoltam...Bele voltam bolondulva...de aztan mar mikor talalkozni akart nem talalkoztam vele, mert kihasznalt. Es ezt nem akartam. Egyik ejszaka autobalesetet szenvedett. Meghalt. Teljesen osszetortem. Ez pontosan 5 honapja volt. Es minden ra emlekeztet. Ha egyedul vagyok sirogorcsoket kapok. Mindig kimegyek a sirjahoz gyertyat gyujtani vagy a balesethez. Es ha mar sok ideig nem megyek, fáj. Vagy ha este azon kapom magam, hogy nem gondoltam ra egesz nap, buntudatom van. Mindig arra gondolok hogy mi volt, az emlekeinkre...Nem tudom mit kellene tennem. Ez nem normalis. Ha valakivel volt hasonlo, irjatok kerlek. Minden segitene...még az is, ha tudnám, hogy nem vagyok egyedul ezzel.

18/L


2017. febr. 14. 14:35
 1/8 anonim ***** válasza:

El kell engedned, nem jó ez így.

Próbálj valami mást csinálni. Ő sem akarná ezt, hogy állandóan csak utána járjál.

2017. febr. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Lehetseges, hogy jo lenne elfelejteni, de az olyan, mintha egy reszemet felejtenem el...2 evet nem olyan konnyu elengedni...Nem torolhetem ki az eletem legjobb reszet. Nekem csak ennyi Maradt belole. Emlek.
2017. febr. 14. 15:28
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Lehet emlékezni, nincs ezzel semmi baj.

De ne foglalkozz állandóan vele. Engedd el őt.

És, ha más köt le egy időre, azért ne szégyenkezz.

Az a dolgod, hogy továbbvidd az életet itt és most. Nem pedig az, hogy elvessz a múltban.

2017. febr. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igazad van.. Köszönöm.
2017. febr. 14. 15:37
 5/8 anonim válasza:
Én teljeden átérzem a helyzetedet, bár én nem a barátomat veszítettem el hanem az anyukámat. Talán egyszerűbb lenne, ha beszélgetnél olyanokkal akiknek szintén nagyon fáj a hiánya és kibeszélnétek néha magatokból. Aki azt mondja hogy lépj túl és légy boldog nélküle azt valószínűleg még nem érte igazi veszteség. Nagyon nehéz, de ha beszélsz róla és könnyítesz a lelkeden néha szerintem jót tesz. És aztán pedig csak az idő..sok sok idő hoz majd enyhülést.
2017. febr. 20. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gondoltam rá,hogy beszélni kellene valakivel, aki azt érzi amit én,akinek annyira hiányzik, mint nekem.De nem tudom, van-e ilyen ember...Talán az anyja. Viszont ő nem ismer engem, azt sem tudja ki vagyok. Fura lenne eléállni, és magyarázkodni. hogy miértis akarok én a fiáról beszélni,mikor életében nem látott.
2017. febr. 20. 23:09
 7/8 anonim ***** válasza:

Megpróbálhatsz beszélni vele, de először ne a fiáról.

Csak ismerkedni - aztán majd meglátod, hogyan alakul. Ha nem megy, ne erőltesd.

2017. febr. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Velem ugyan ez megtörtént, hidd el nem vagy egyedül. 4 éve volt már novemberben, hogy meghalt. Nincs nap, hogy ne jutna eszembe, nem tudom elfogadni, sem felfogni a mai napig. Remélem neked sikerül megnyugvást találnod.
2020. jan. 9. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!