Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért történik ez velem?

Miért történik ez velem?

Figyelt kérdés

Szóval elég sok furcsa dolog történik velem. Néha látok dolgokat. Mármint például ülök a buszon és a szemem sarkából látok egy embert aki valami furcsa vagy feltűnő ruhát visel és én odakapom a fejem akkor viszont már nincs ott, csak egy átlagos ember. Meg ez nem csak a buszon van. Ha itthon vagyok akkor is ilyeneket látok,nem embereket csak egy random dolgot és amikor odanézek akkor egy teljesen más dolog van ott. Már jó régóta van ez, nem tudom pontosan mióta, de már kezd megőrjíteni.

A másik dolog is elég furcsa. Az, hogy ülök a szobámba (egyedül) és olyan érzésem van mintha még valaki itt lenne velem. Meg gyakran olyan mintha menne valaki a szobámba, hallom a lépteit. Parketta van a szobába és ha rálép valaki akkor az kicsit nyikorog, na és sokszor így magától nyikorog, mintha valaki lépkedne rajta.

Illetve van még egy dolog. Amitől már félek. Egészen kicsi koromba kezdődött. Elmentünk vásárolni és amikor jöttünk visszafelé felfigyeltem egy házra.Egyszer csak bevillant egy kép. Úgy láttam mintha én ott lennék abba házba és kicsi vagyok és csak a függönyt látom amint meglibben. Illetve a falat ami sárga színű. Mai napig amikor elmegyünk a ház előtt bevillan ez a kép. Ott állok és nem úgy, hogy látom magam előtt a kicsi énemet, hanem alacsony vagyok innen veszem, hogy kicsi vagyok és meglibben előttem a függöny. Már-már megrémiszt. Nem lakott ott soha senkim. Miért van ez? Valaki segítsen!



2017. febr. 19. 18:11
 1/2 anonim ***** válasza:
Mi lenne ha orvoshoz fordulnál kisfiam?
2017. febr. 19. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Belehaltál volna ha normális hangnembe válaszolsz ugye?! DE nem is csodálkozom már az emberiségen. Mellesleg lány vagyok.
2017. febr. 19. 18:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!