Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mennyire biztos, hogy át*. K...

Mennyire biztos, hogy át*. K az anyukámat?

Figyelt kérdés
Előző hét pénteken becsöngetett anyámhoz (70 éves, nyugdíjas), egy hapsi, ablak ügyben. (nyílászáró csere), akciós, csak most, csak neki. És, mikor kérdezte anyám, hogy kitől jött, ' a lányom küldte?' kérdésre azt felelte, hogy a lánya beszélt a központos kollégával, és megbeszélték, hogy ki jön felmérni... fel is mért... hogy hogyan az mindegy, nem láttam... és 125 ezerben állapodtak meg, előleg, vagyis a felmérési díj: 30 ezer volt. Ezt a harminc ezer forintocskát oda is adta az én jó anyám. Szerződés nincs, csak számla... azt írták alá mindketten. határidő nincs... további felmérés szükséges... A neten nincs honlapjuk. Felhívtam a számlán lévő telefonszámot, a nő azt mondta, szerkesztés alatt van a honlap. Viszont, sok panaszt olvastam a neten a cégől, fekete listán szerepel ahogy láttam. Szóval... felhívtam a nőt, és az meg szólt a figurának, hogy hívjon fel, aki felmérni volt. A hapsi felhívott és azt mondta, a felmérési díjat nem adja vissza, és vagy megcsináltatom vele, vagy így jártam, menjek bíróságra. A lakás az enyém, az én nevemen van, így jó lett volna, ha a számla az én nevemen van. Nem is ez a fő gond, hanem az, hogy bűzlik, irodája van a cégnek, bár sosincs ott senki, csak ha előre megbeszélik telefonon. Milyen ablak, hol készítik... titok. Az ablak egyéb adatai titok. Merre tovább? Rendőrség, feljelentés? Járt már valaki így?

2017. febr. 20. 15:25
 1/3 anonim ***** válasza:
100%, ez az ablakcserés átverés a legújabb, bár már most lecsengőben van, mivel annyira sokakat b..tak át, hogy szinte az egész ország tud már róla. Úgy látszik anyukád sajnos nem, így az utolsók között őt még pont átverték. Ez van.
2017. febr. 20. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az eredeti kerdesre a valasz: 100%.


Feljelentest kell tenni, minel tobb bizonyitekkal, adott esetben rogzitett telefonbeszelgetessel, amiben a joember elismeri hogy atvette az osszeget.

2017. febr. 20. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jó így lesz. Köszönöm a válaszotokat.
2017. febr. 20. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!