Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 165 cm,68kg vagyok, kéthete...

165 cm,68kg vagyok, kéthete indultam 71-ről, és az étrendből otthon, próbáljuk kihagyni a cukrot, csak teljes kiörlésű kenyér, hús, rizs, zöldtségek. Normálos hogy ilyen lassan fogyok? 14/l

Figyelt kérdés

2017. febr. 24. 06:27
 1/2 Retkes Jóska válasza:
Nem, nem normálos
2017. febr. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ez nem lassú fogyás! 2 hét alatt leadni 3 kilót úgy, hogy egészségesen étkezel nagyon is jó! Azok, akik napok alatt fogynak le több kilót, valami egészségtelen úton érik el. (Pl gyógyszerrel.) Saját tapasztalatom szerint, én most az idegeskedés miatt fogytam 1 hét alatt 3 kilót, de úgy, hogy egy nap kétszer-háromszor ettem. Ez pedig nem jó, és nem is egészséges. Inkább lassan, természetes módon. Az eredményed is jobb lesz! :) Arról nem beszélve hogy még csak 14 vagy! Ha teheted, javaslom még a sportot is, mondjuk heti 3 alkalommal, 45-60 percet. Ez lehet futás, biciklizés, vagy edzés (pl.aerobik)!
2017. febr. 26. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!