Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » ICTC hajópincér tanfolyam...

ICTC hajópincér tanfolyam vélemények?

Figyelt kérdés
van valakinek tapasztalata a képzéssel kapcsolatban? pl. hogy egy héten hány nap van tanítás és hogy az délelőtt agy délután van-e?

2017. febr. 24. 15:21
 1/2 anonim válasza:
Szia! Én a miskolci sulijukba jártam, nekem nagyon tetszett. Egy héten kétszer volt oktatás, kétszer 3 óra, azt, hogy mikor, a csoporthoz igazították mindig. Két oktatónk volt, egyikük az angolt, másikuk a pincért tanította. Az angolon ha valaki megtanulja, amit feladnak, sokkal előrébb lesz, mint előtte. Az angol tanár nagyon jó fej, teljesen pozitív, tök jó a humora, ő is hajózott, úgyhogy első kézből kaptuk az infókat. Nem éreztük, hogy iskolában lennénk, sokkal barátibb volt a légkör. A szakmais tanár is jó volt, sokat tanultunk tőle is. Többek között volt koktélos és kávés óránk is, ott megkóstolhattuk a készített italokat! Ja, és a lényeg, hogy a tanfolyam után mehettünk hajós interjúra, de voltak, akik szárazföldre (Anglia) vagy folyami hajóra jelentkeztek. Aki akart találni munkát, annak sikerült!
2017. máj. 5. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Dani155 válasza:
18%
Nos a híres ICTC. Elmondom a saját véleményem róla :) 2017 ben jártam a Győri iskolába. Minden jóvolt, jól teltek az órák. De az egész felesleges pénzkidobás mert semmire sem mész vele!!! ( tisztelet a kivételnek). Abból nem lehet megtanulni sem a szakmát sem az angolt h egész végig az oktató az életéről mesél h neki milyen jóvolt, szerintem. Na meg ugye a vizsga hogy jóformán eléd adja a vizsgalapot h magold be és meglesz 5 ösre mindened :) gratula ;) Na meg ugye a sok ígérgetés a hajós munkáról, azota se értesitettek hogy lenne interjú vagy valami pedig ott akkor nem azt mondták :) csak megsúgom h a mi csoportunkból senki sem jutott ki :D na de már le is mondtam róla mert felvilágosodtam h semmit sem ér az egész csak azt h az emberből kihúzzák a pénzt ;) csak így tovább, adjàtok ki a zsebetekből a rengetek pénzt ;) kinek nem inge nem veszi magára ;)
2018. máj. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!