Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Magányos vagyok és nem tudom,...

Magányos vagyok és nem tudom, hogy tudnék nyitni az emberek felé, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Lassan huszonkét éves leszek, de még soha nem volt senkim sem, akit igazán közel tudtam volna engedni magamhoz. Félek az emberektől. Tudni kell rólam, hogy alkoholista szülők neveltek fel, megerőszakoltak, és soha nem volt barátom. Ezeket viszont soha nem tudtam elmondani senkinek, nagyon szégyellem magam miatta. Szeretnék végre egy boldog életet, de minél jobban akarom, annál reménytelenebbnek tűnik. Nem tudok aludni, gyógyszereket szedek, bulimiás lettem és a tanulás sem megy. Nagyon félek,hogy egyedül maradok örökre. Ti ha voltatok hasonló helyzetben, hogyan jutottatok ki belőle? Kérlek szépen, segítsetek. 21/l
2017. febr. 26. 18:58
 1/2 anonim ***** válasza:
Beszélgetni beszélgetni beszélgetni, ennyit tudok ajánlani, akár velem, gyere
2017. febr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Bár, már két és fél éve írtad ki ezt a kérdést én szívesen meghallgatlak, ha még aktuális. Nekem is sok szar van a múltamban, amit sokszor nem értenek mások. 23 éves vagyok, mint sztem most már te is. Írj bátran, ha még aktuális, ha pedig nem, akkor remélem rendbe jöttek a dolgaid. :)
2019. júl. 10. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!