Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Kilátástalan az életem, mit...

Kilátástalan az életem, mit lehet tenni? Változtatni akarok gyökeresen, segitenétek?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok, nincsenek barátaim, mert képtelen vagyok megbízni bárkiben, nem tudom miben vagyok jó, mik a jó tulajdonságaim, milyen vagyok, teljesen idegen vagyok magam számára, és ürednek érzem magam, azt szeretném, ha ez megváltozna, a környezetemből adódóan is nehézkes, szeretetre vàgyom, és hogy legyen értelme az életemnek, úgy érzem megbolondulok, minden nap ugyanaz a monoton tevékenysèg, suliba, haza, és ennyi, lelkileg sem állok a toppon, meg akarok halni, jelentéktelen szarnak érzem magamat, és utálom ezt, írhattok privátot is, csak segítsetek, tényleg nincsenek kapcsolataim, akikkel megbeszélhetném, de változást akarok
2017. márc. 1. 22:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia, én amikor úgy éreztem ahogy te,mindig elkezdtem valami sportot. A legjobban a sportlövészet tetszett, ott lehetett fiús csajokkal találkozni és nem mellesleg koncentrációt igényel és lekapcsolja az agyad (és nen is kell hozzá sportos alkat!)


Szerintem a sport mindig jó,mert belecaöppensz egy csapatba,ahonnan új barátokat szerezhetsz és tiszta lappal indulsz ;)

2017. márc. 1. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 csatrad ***** válasza:

tudod vannak ezek a dolgok amiket lehet eddig eszre se vettel.

varazslatos kepessegeik vannak.

kepesek valahogy kajat teremteni a huttobe es bebugyolalni, hogy ne fazzal.

szerintem ha ilyen profik akkor lehet hogy rajtad is tudnak segiteni.

2017. márc. 2. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!