Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » 2 napja szedem az antidepressz...

2 napja szedem az antidepresszánst, de nagyon magam alatt vagyok, nem akarok így élni, kilátástalan minden, van értelme így létezni?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy idő kell a gyógyszernek, de mi értelme ezt szednem, ha az életemben semmi nem fog ettől megváltozni?

Annyira szenvedek, annyira magam alatt vagyok, hogy el sem tudom mondani.

Legszívesebben meghalnék, ha nem lenne egy ember, akiről gondoskodnom kell, de ez így nem élet. Nem is tudok rendesen gondoskodni róla sem, és ez is nagyon nehéz.

Most úgy érzem, mindenki életében van egy icipici pozitívum, de a saját életemben egy szemernyit sem látok.


2017. jan. 15. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Az antidepresszánsok nem gyógyítanak csak tompítják a reakcióidat. Úgy nehéz tanácsot adni, hogy nem tudom miért vagy mire írta fel az orvos. Próbáld meg más ember szemszögéből vizsgálni az életed ugyanis nem azt írtad, hogy nem akarsz élni, hanem azt,hogy ÍGY nem akarsz élni és ez hatalmas különbség. Próbálj meg változtatni és ha kell a segítség sem szégyen!!
2017. jan. 15. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

nem tudok változtatni és ezt nem lehet más szemszögből vizsgálni.

a rossz minden irányból rossz, és sokan próbáltak tanácsot adni, de tehetetlen vagyok, átküldöm privátban a problémát, de hosszú lesz. :(

2017. jan. 15. 16:07
 3/5 anonim ***** válasza:
A depressziódat az antidepi eleinte csak súlyosbítani fogja, de légy türelemmel, és várd ki, míg kifejti a hatását, mert utána jobban leszel.
2017. jan. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Szerinted ez mennyi idő?

Ma van 8. napja, hogy szedem.

2017. jan. 21. 14:50
 5/5 anonim ***** válasza:

A harmadik válaszoló vagyok.

Mi van veled azóta? Normalizálódott az állapotod?

Van, hogy hetekig kell várni, míg jobban leszel, de már több mint egy hónapja szeded. Ha még mindig rosszul vagy, mindenképpen beszélj az orvosoddal, hogy váltsatok gyógyszert, mert ez nem segít.

2017. febr. 25. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!