Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Valamit nem jól csinálok?...

Valamit nem jól csinálok? Kérlek olvassátok el!

Figyelt kérdés
Jóban vagyok az egyik tanárommal. De olyan igazán jóban :) A kapcsolatunk mondhatni baráti lett. Tökéletesen beszéli a "nyelvemet" és ami számomra a legmeghatóbb hogy Ő is tanítgat a sajátján(az lelki nyelvre gondolok természetesen...). A gondom az lenne hogy 1-2 osztálytársam nem nézi ezt jó szemmel. Nem mondják a szemembe de én vagyok a "nyalós" :/ Én nyalós helyett barátot mondanék. De sajnos nem divat kedvesnek lenni ebben az iskolában. Ha egy tanárra csak rámosolyog valaki akkor annak rögtön hátsó szándékai vannak szerintük. Hát akkor gondolhatjátok mit szólnak ahhoz amit én csinálok. Van azzal gond amit csinálok? :( Köszönöm annak aki elolvasta!

2013. ápr. 19. 17:16
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért arra vigyázz, hogy ki ne rúgják miattad ezt a jó tanárt. Mert sokan félreérthetik a kapcsolatotokat....
2013. ápr. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors válaszod! :) Szerintem erre nincs esély mert nem viselkedünk úgy hogy erre okot adjunk. Sőt! A tanárok szerint teljesen rendben van amit csinálok. Persze ezt nekem mondták négyszem közt. Csak a kedves diákok akik nem szeretik ezt. :(
2013. ápr. 19. 17:30
 3/13 anonim ***** válasza:
Konkrétan sz.rd le őket... Nem tartozik rájuk.
2013. ápr. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Hidd el kedves Utolsó hogy nagyon szeretném ezt tenni! De közel sem olyan könnyű mint hangzik...miért baj az ha valaki kedves és törődik a másikkal legyen az tanár vagy bárki...? Miért kell szemétnek és önzőnek lenni? :((
2013. ápr. 19. 18:43
 5/13 anonim ***** válasza:
Használj füldugót, vagy annak hiányában fogd be a füled és mondj valamit hangosan.
2013. ápr. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Igen :)) Ez lenne a legjobb megoldás. :D De sajnos nem lehet. Olvastam már hasonló kérdéseket és ezeket alapján határozottan én vagyok a nyalós....komolyan mem tudom mi lenne igazán jó megoldás. Nem akarom felrúgni ezt a barátságot.
2013. ápr. 23. 09:48
 7/13 anonim ***** válasza:

most őszintén:

milyen barátságról beszélsz, ha egy ilyen sz.rság miatt kicsúfolnak?!

Hidd el, a füldugó hasznos, de ha zene is jön ki belőle még királyabb ;)

2013. ápr. 28. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Olyan barátságról beszélek ami tiszteleten, bizalmon, és szimpátián alapul. Természetesen mind a három kölcsönös....:)
2013. ápr. 28. 09:28
 9/13 anonim ***** válasza:
ha tisztelnének nem b.sztatnának ilyenekkel.... De ha nem is zavar, minek a kérdés?
2013. máj. 6. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy a tanár tisztel engem. Egyenlő félként kezel. A kérdést azért lett kiírva mert elkeseredtem egy kicsit.
2013. máj. 7. 06:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!