Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van valahol pécsen ingyenes...

Orynk kérdése:

Van valahol pécsen ingyenes jogász vagy ügyvéd?

Figyelt kérdés
Fontos lenne. Gondnoksággal kapcsolatos ügyben kellene segitség.

2017. márc. 8. 14:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Ingyen? Ne viccelj
2017. márc. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az önkormányzatoknál havonta van ingyenes jogsegély, nézd meg nálatok mikor van.
2017. márc. 8. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 tom80 válasza:
Mivel a Ptk. 2:28. § alapján a gondnokság alá helyezést a bíróságtól kell kérni, így szerintem a Pécsi Járásbíróság jogsegély szolgálatánál érdeklődj, ha ott van ilyen. Egyébként ügyvéd, jogász nem dolgozik ingyen, neked meg ott van a netjogtár és a google :)
2017. márc. 8. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Így van, a bíróságon érdeklődj, ott biztosítanak jogsegélyt.

Egyébként nem kötekedésből írom, de miért akar bárki is ügyvédet ingyen? A fodrász sem vágja le ingyen a hajad.

2017. márc. 9. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Az utolsonak... Nekem nem azert kell az ugyved/jogasz hogy csinaljon valamit... Hanem egy bizonyos temarol szeretnek tajekoztatast es vannak ingyenes jogsegely szolgalatok csak nem tudom merre... Ha nem tudsz ertelmeset hozzaszolni a temahoz akk ne is irj... Koszi
2017. márc. 9. 10:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudomásszerzés esetén a gyámhatóságnak hivatalból el kell járnia az ilyen ügyekben. Hozzájuk fordulj.
2017. márc. 10. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
NÉPÜGYVÉDJE, Király utca
2017. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!