Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan Tudnek eltünni a vilag...

Hogyan Tudnek eltünni a vilag elöl?

Figyelt kérdés
nos mint irtam el szeretnek tünni, kilepni ebböl az ismert "vilagbol" ahol minden a penz körül forog...persze mas orszagban is ez van...söt minden orszagban (gondolom de ha rosszul gondolom nyugodtan oktassatok ki) jelenleg nemetben vagyok es ez a "b" tervem hogy ha itt borulna minden akkor le lepek valahova..szerintetek? ötletek? ti hova mennetek ebben a helyzetben?
2017. márc. 9. 01:03
 1/2 anonim ***** válasza:

Legalább annyi lehetőség van rá ahány a fogyasztói társadalomban lenni. Én már éreztem magam kilépve a fogyasztói társadalomból. Például amikor évet halasztottam a fősulin és addig a nyugdíjas szüleim hobbigazdaságában tevékenykedtem. Az volt a paradicsom. Boltban csak kenyeret kellett venni, minden mást megtermeltünk bőséggel és mellette szabad is voltam. Persze az a ház rezsimentes volt, tehát számlafizetési határidők ki voltak zárva.

De ennek orosz ügyvédnek is elege lett a fogyasztói művilágból és egy hobbitház félébe költözött Moszkvától több tíz km-re az erdőbe:

[link]

Vagy ő is leköltözött a térképről egy erdő széli házba:

[link]

Egy magyar filmes meg Hawaii szigetén a dzsungelben épített fel egy közművektől mentes házat:

[link]

Nyugat-Ausztrália lakatlan sivatagjaiban annyi a fémdetektoros aranyásó hogy éjszaka műholdról is látható az ezernyi tábortűz és lakóautó fénye. Leonora mellett 3 hét alatt 63 gramm rögöt gyűjtött össze az egyik, ami kb. félmillió Ft lehet, tehát annyiért már érdemes felmondani egy német munkahelyen is annak aki szabad életre vágyik.

Én meg a trópusi paradicsomokban akarok körülnézni független élettér után. Az sem baj ha ideiglenesen csak egy fakunyhó lesz de ki akarom próbálni. De amint az elején írtam, egy magyar szomszédmentes tanyán is simán eltűnve érezheti magát az ember ha semmiféle közműszámlával és munkahellyel nem rabosítja magát. És az ilyen szabad életnek van egy leírhatatlan varázsa amit csak átélni lehet de kifejezni nem.

2017. márc. 9. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Amíg robotolsz, gyűjts annyit, hogy eljuthass a legközelebbi esőerdőbe.

Ott remeteként élve eltünhetsz ebből a világból.

2017. márc. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!