Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek mit akarhat?

Szerintetek mit akarhat?

Figyelt kérdés
Egy suliba járok egy fiúval csak ő idősebb és nagyon tetszik nekem. Sokat szemezünk. És ő abban a városban lakik, ahol a suli van. Én buszozok. A minap mentem a buszmegállóba és pont jött velem szembe kocsival. Gondoltam biztos csak arra volt dolga (pedig a város másik felén lakik), de aztán a másik irányból egy 5-10 percre újra jött. Jó aztán ennyi. Rá két napra nem volt suliban. De. Megint mentem a buszmegállóba és ugyanabban az időpontban, ugyanott megint eljött. És mindig érzem a tekintetét rajtam. Szerintetek? Ki akar nyírni vagymi? :D Mire gondoljak?
2017. márc. 10. 20:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Jaja kinyír aztán megerőszakol, esetleg fordítva.
2017. márc. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kocsival van, el akar vinni a lakóhelyedre, szerintem gyűjti a bátorságot.
2017. márc. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Vagy #2nek van igaza, vagy 1#nek. (Szerintem 1#nek..khmm akarom mondani minden képpen 2#nek van igaza :D)
2017. márc. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Nem tudom miért ijedtem meg így :D
2017. márc. 10. 21:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!