Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan juthatnék ki Kanadába?

Hogyan juthatnék ki Kanadába?

Figyelt kérdés

Leírom a szitut... 14 éves vagyok, lány. Már évek óta nagy vágyam, hogy eljussak Kanadába.. De ennek rengeteg akadálya van. A szüleim elváltak, anyám munkanélküli.. szóval pénz itthon nincs rá. Az apámat meg nem érdeklem. Már sok mindenre gondoltam.. de valahogy semmi ötlet. A szomszédom ott él, aki néha hazalátogat.. de az teljesen lehetetlen, hogy általa jussak ki.. így is haza akar jönni.. szóval gondolom nem megy neki valami jól.. vagy nem tudom. Van még egy barátnőm, akinek a bátyja ott él.. gondolom nekik könnyebb mint nekem. Állandóan arról mesél, hogy milyen jó ott..(szoktak hónapokra kimenni hozzá) legszívesebben már ordítanék.. Viszont ők nem azok, akik szívesen elvinnének magukkal mást. Na meg, a pénz megint akadály.


Szóval, már mindenre gondoltam, de valahogy semmi jó ötletem nincs.. már utolsó reményem a hőn szeretett gyakori kérdések xD... Amúgy angolul jól beszélek, meg valahogy egész Kanada érdekel... :D És nem azért szeretnék oda eljutni, mert jókat mesélt róla valaki, hanem mert nagyon tetszik az egész ország :) Valahogy nem tudok éveket várni, hogy elvégezzek minden izét, most szeretnék kitalálni valamit... vagy ha pénzem nincs, akkor ez lehetetlen? Valami megoldásnak csak kell lenni...


A segítséget (ha kapok:D) azt köszönöm..


2010. máj. 10. 18:34
 1/5 anonim ***** válasza:
14évesen talán még nem kellene elindulni a nagyvilágba..
2010. máj. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást :D
2010. máj. 10. 18:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Nincs mit:)Csak azért írtam,mert szerintem még ne indulj neki,várj amíg 18leszel.Még kiskorú vagy,nem mehetnél amúgy sem egyedül össze-vissza:)
2010. máj. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Persze, hogyne, én arra gondoltam, hogy egyedül megyek el. Hülye vagyok, de nem ennyire.. :D És nemnemnem nem tudok várni.
2010. máj. 10. 18:57
 5/5 anonim válasza:

Én teljesen megértelek. :)

13 éves lány vagyok, engem is nagyon vonz Kanada már egy ideje, nekünk sincs sok pénzünk, de egyszer csak az ölembe hullott a lehetőség: "családbarátok" élnek Kanadában és meghívnak engem nyárra(nekik jól megy)^^ Ne gondold, hogy én ezt most az orrod alá dörgölöm, csak ezzel mondom, hogy szerintem ez a "barátnő bátyja kint él Kanadában" szitu még akár be is jöhet ;)

Persze nem tudom, h mennyire vagytok jó barátok, de talán sikerülhet :S :) Persze ha nem azok, akik elvinnének magukkal valaki mást... na mindegy nem tudom.

De mindenesetre drukkolok neked!! :)

(A másik lehetőség meg persze az hogy vársz, és gyűjtöd a pénzt...de elhiszem hogy ez kilátástalannak tűnik..)

2011. márc. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!