Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tetralysal tapasztalatok?...

Tetralysal tapasztalatok? Alkohol és a Tetralysal?

Figyelt kérdés
Tetralysalt kell szednem akne miatt, most kezdtem 2-3 napja, de holnap találkozok a barátaimmal és jó lenne kicsit alkoholt inni (nem részegségig csak egy 1-2 pohár bort vagy pezsgőt), de ha ez megzavarná az 1 hónapos kúrámat vagy nagymértékben csökkene az antibiotikum hatása, akkor inkább nem iszok . Valakinek tapasztalata van? Illetve ha valaki szedte a tetralysalt mennyire volt hatásos visszajöttek a pattik abbahagyása után? :)

2017. márc. 15. 15:29
 1/6 anonim válasza:
Na hát erre én is kivancsi lennék!!! Én 4napja szedem, de holnap indulnék a szokásos hétvégi tivornyára a haverokkal! Szerintem az nap nem veszem be, mondjuk mindenki azt mondja, hogy ne tegyem, mert kibirom, de hát ki akarja kibírni?? :D
2017. márc. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Az az erdekes, hogy a betegtájékoztató egy szóval nem tér ki az alkohol fogyasztásra. Viszont az benne van, hogy ha "elfelejted" bevenni a napi adagod, utána szedd tovább nyugodtan mintha mi sem történt volna. Magyarul ha kihagysz egy napot szerintem nem lessz semmi.
2017. márc. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én bevettem aznap reggel 6:30kor és este 9körül ittam de csak 3pohár rosét:D
2017. márc. 19. 12:00
 4/6 anonim válasza:
Kedves kérdező, tudom, hogy nem sok idő telt még el, de hat már a gyógyszer? :D Nekem ma írták fel és érdekelne, hogy van is értelme...:-)
2017. ápr. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Bocsi , hogy csak most válaszolok, igazából én egy hónapig szedtem és az idő alatt semmi változást nem tapasztaltam ugyanugy jöttek a pattanások. En elkezdtem szolizni járni rá 1,5héttel később és sokkal szebb lett az arcom és a hátam is . :D
2017. máj. 30. 13:33
 6/6 anonim válasza:
Utolsó előtti vagyok..igen rájöttem, h nem valami hatásos! :D Egy hónapig szedtem én is, de semmit nem hatott :( úgyhogy kaptam erősebb fogamzásgátlót.
2017. máj. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!