Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Hogyan mondjam meg szüleimnek...

Hogyan mondjam meg szüleimnek hogy rossz szakot választottam?

Figyelt kérdés

Átszeretnék menni vasutas szakról informatikára másik suliba, de nem merem a szüleimnek megmondani.

De az infó szakon van haverom is, meg a mostani szakon rosszak az osztálytársaim meg a tanárok is


2016. márc. 24. 08:44
 1/5 anonim válasza:
100%

"Anyu, Apu!

Rájöttem, hogy nem jó szakot választottam. Nem szimpatikusak az osztálytársaim, és a tanárok sem. Szeretnék átmenni informatikára, mert úgy érzem ez nekem valóbb lenne mint a jelenlegi."

2016. márc. 24. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Egyenesen és őszintén.

(De ne az legyen az indokod, hogy a haver is oda jár:S)

Én is szakot váltottam. Persze a szüleim először nem repestek az örömtől, de elfogadták, és mivel a második szak kifejezetten jól sült el, nem volt gond:)

2016. márc. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szülőként én is azt mondom, hogy az indokaid nevetségesek. Ha az ÉRDEKEL jobban, ha úgy érzed, hogy abból jobban az ELHELYEZKEDÉSI lehetőségeid, ha szabadidődben is SZÍVESEN foglalkozol vele, stb. na, az igen, az érdekli a szülőt. Hogy a haver Pistike is odajár és bratyizhatsz a tanárral, az nem érdekli őket. Elhiheted.
2016. márc. 24. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Jobban erdekelne az info szak azert szeretnek jobbsn oda menni nem a haverom miatt
2016. márc. 24. 10:01
 5/5 anonim ***** válasza:
Mit nem mersze ezen megmondani? Mégis mi szégyellnivaló van ebben?
2016. márc. 24. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!