Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Vajon a vallás az oka annak,...

Skadowsk kérdése:

Vajon a vallás az oka annak, hogy eltitkolt a technológiai fejlődés?

Figyelt kérdés
Arra gondlok, hogy az beriség már rég kifejlesztett olyan technológiákat amelyek szunkra hihetetlenek és filmekbe illőek lennének csak nem hozzák byilvánosságra azért mert felborítanáa vallás alappilérei. Az is elgondolkodtató ,hogy miert a földet szipojozzuk ki nyersanyagok terén,mikor lehetséges az hogy ezek a holdon is megtalálhatóak. Rengetek ugynevezett ufo video kering at interneten de szerintem abba kellene belegondolnunk,hogy mivan ha azokban nem idegen vannak hanem emberek. Rengeteg mítosz van kutatásokról persze csak azert mitoszok mert nem lehet őket tényként kezelni a globális pánik miatt, vagy lehet hogy hülyeség az egész mítosz. Ti mit gondoltok erről? Gondolom ha hívők vagytok akkor megvéditek a vallásotokat és elvetitek ezeket a feltvéseket de várom a válaszokat!!
2017. márc. 18. 08:59
 1/3 anonim válasza:
Van benne valami. Az tény hogy a vallás sok mindent befolyásol. Én nem hiszek semmilyen istensegben és sztem sok minden az vallás miatt történt.
2017. márc. 19. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jah elfelejtettem irni hogy en sem hiszek semmiben!!
2017. márc. 20. 00:43
 3/3 anonim ***** válasza:
A vallásnak semmi köze a technika fejlődéséhez. A világot már régen nem a vallás uralja mint a középkorban, hanem a politikusok, nagyhatalmak.
2017. márc. 21. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!