Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A Férfi kommunikáció nevű...

Extrabab kérdése:

A Férfi kommunikáció nevű csapat kóklerek?

Figyelt kérdés
Rendeltem töllük 2 dvd-t személyesen jöttem átvenni. Erre kaptam egy üres DvD-t ami itthon derült ki, hogy az... lett volna még egy dvd amit "otthon hagyót"

#Jimmy #Pick Up Artist #férfi kommunikáció
2017. márc. 20. 09:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Akár tévedés is lehet, amit velük kellene tisztáznod. Ha te fizettél egy szolgáltatásért és azt te bizonyítani tudod akkor úgyis előnyben vagy. Pont ezért nem lenne érdeke neki(k) átverni téged amikor simán besétálhatsz a rendőrségre és előadhatod hogy mi történt veled.


Gebasz van ha: nem legális a szolgáltatás, nem adott számlát, nem hajlandóak együttműködni, vagy hirtelen nem érhetőek el semmilyen módon. Akkor is téged károsítottak meg, így megint te fogsz a rendőrségre menni.

2017. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az is vicces, hogy benyalod az ilyen pick up artistos hülyeségeket és pénzt adsz értük.
2017. márc. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Írj nekik emailt vagy üzenetet a fórumukon, de még jobb, ha telefonálsz.
2017. márc. 20. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha írsz nekik szerintem elküldik a rendeset. Abban az értelemben szerintem nem kóklerek, hogy konkrétan nem adnak semmit. De amit adnak, annak a minősége... hát... Tapasztalataim szerint koránt sem tökéletes, hogy ezzel a finom eufemizmussal éljek.


Ha puaságban akarsz fejlődni, akkor külföldi anyagokat hallgass, mert azok a jók. Real Social Dinamics, The Natural Lifestyle és Sasha Daygame.

2017. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!