Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Óraátállítás ellen, ki van velem?

Óraátállítás ellen, ki van velem?

Figyelt kérdés

Szerintem semmi értelme mivel csak egy közepes méretű város energiáját spórolunk. De ennek számos káros hatása is van ami miatt ez nem éri meg pl. Fáradékonyság, kialvatlanság, rossz közérzet, teljesítmény romlása legfőbbképpen az iskolában figyelmetlenségi zavarok. Szerintem el kellene törölni


Mellesleg én így is 6 órát tudok aludni mert messze lakom a munkahelytől és most csak 5 órát fogok aludni köszönöm óraátállítás

Aki ez hasonlóan látja írjon ide

Köszönöm



2017. márc. 25. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:
48%

Visszakérdezek:

Akkor is ezt mondod, amikor egy órát nyerünk és nem 6, hanem 7 órát aludhatsz?


Ez azért nagyon nem mindegy, mi motivál arra, hogy ezt mondd, amit...

2017. márc. 25. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Egyetértek, szerintem se jó az óraátállítás.
2017. márc. 25. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
64%
Én örülök neki, mert tovább van világos.
2017. márc. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Volt már a kérdés.

Nézd vissza, és csatlakozz valamelyik mozgalomhoz.

Vagy csak simán szólj a képviselődnek (ugye tudod, hogy ki a képviselőd? Ha már megválasztottad).

2017. márc. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igaza van az első váasxolónak de nem meradhatna egész évbe a téli óraátállítás?
2017. márc. 26. 09:48
 6/7 anonim ***** válasza:
0%

1. vagyok

Az érvelés rendben van, hogy energiatakarékosság, meg efféle.

De ettől függetlenül ősszel nem találkozom ilyen kérdésekkel, amikor nyerjük az órát!


Azzal egyet tudok érteni, hogy felesleges, de az érveléssel nem. Hidd el nekem, ha valaki alapjáraton alázatos, mindegy neki, 6 vagy 7 órát alszik, akkor is időben be fog érni a suliba / munkahelyre. Ha pedig valaki "genetikailag" késős, afféle spanyol módra, annak meg mindegy, hogy eggyel többet aludhatna-e, akkor is el fog késni.


Itt inkább a kényelmi szempontok azok, amik általában előjönnek. Ősszel nyugi van, mert az emberek szeretnek henyélni, de tavasszal meg...


Van-e más érv arra vonatkozóan, miért nem kellene az óraátállítás?

2017. márc. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
én megsem érzem az óraátállítást és nem ismerek senkit akinek gondot okozna
2017. máj. 29. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!