Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Na jó mi lett a Tokio Hotelel?

Na jó mi lett a Tokio Hotelel?

Figyelt kérdés
Kimaradt kb8 év róluk és most mit látok? Bill át ment szökébe karika van az orrába, szoló lemeze van,kisbabákkal vannak lefotózva...feloszlottak? Gyerekük lett? Gustavnak csurkája van...és hát a zenéjük sem a régi! Mi lett a jó kis pop rock zenékkel? Ennyire elvesztek? Tini kormo kedvenc bandája még magamra is tetkóztam őket és ááá a mostani stílusuk nem jön be :(

2017. márc. 29. 02:05
 1/4 anonim ***** válasza:
Ez előfordul, a dolgok változnak...
2017. márc. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
74%
Nem vesztek el, elvileg Amerikában élnek az ikrek, Tom megnősült, aztán elvált. Gustav is megnősült, neki gyereke is van, meg talán Georg is nős, de ez nem biztos. Bill is elvan, lett neki szólólemeze. A zenéjük az tényleg nem a régi, meg láttam néhány klipjüket is, hát furák, mondjuk a kábszeres klip még egész jól össze van rakva, bár a zenei stílus nem tetszik. A mostani ténykedésük nekem nem jön be, sosem voltam nagy fan amúgy, de a nagyon régi dalaik, meg klipjeik közül párat szívesen hallgattam. Ezek az újabbak nem nekem valók,de persze van akinek meg ez tetszik és hát mindenki változik.
2017. márc. 29. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Nem tűntek el! :D Jelenleg is turnén vannak. Hát igen megváltoztak, de szerintem így is jók! :D
2017. márc. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

nem tűntek el ♥ én most voltam március 15.-én a koncertjükön ♥ Csak hát sajnos igen.. a zenei stílus és a külső már nem ugyanaz :(( de kitudja.. talán egyszer majd visszatérnek.

Ez már inkább ilyen Tokio Hotel2 . De imádom ezt is :) ♥

2017. ápr. 8. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!