Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Valaki esetleg mondana véleményt?

Valaki esetleg mondana véleményt?

Figyelt kérdés
Elég kellemetlen helyzetbe kerültem. Van egy srác, aki nagyon bejön, és próbál úgymond "felszedni". Rendesen kimerem mondani, hogy szeretem. Viszont van egy kis probléma. Látom, hogy rohad a foga. Csak egy fogról van szó, és igazából nem is rohadásnak nevezhető, inkabb elszíneződött zöldes-barnás színűre. És most sokan nevettek ezen, de igazából nagyon kellemetlen. És nem tudom mit tegyek. Elég finnyás vagyok, és nincs gyomrom ahoz, hogy úgy csókolózzak. De ennek ellenére szeretem. Szeretnék véleményt kérni mit tegyek, és nem olyanra gondoltam, hogy mossam meg a fogát!:D

2017. márc. 29. 19:28
 1/2 anonim ***** válasza:
29%
Ha már 1 fog miatt is undorodsz tőle, akkor a szex meg egyáltalán nem fog is menni, úgy meg a srác hamar dobni fog téged, tehát felesleges is kikezdeni vele, szóval gondold át megint a dolgokat...
2017. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
nem ő az akit keresel... ha valakit igazán szeretsz akkor a rossz tulajdonságait is elfogadod...
2017. márc. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!