Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudnátok véleményt mondani a...

Tudnátok véleményt mondani a Vision Express-ről kontaktlencse ügyben? Vagy ajánlani optikát, ahol foglalkoznak is azzal, hogy mint mondok, nem csak a pénzt várják?

Figyelt kérdés

Próbalencsét szeretnék náluk, és arra lennék kíváncsi, hogy mennyire körültekintőek, mennyire "értik" ez ügyben a dolgukat, mennyi időt szánnak egy vásárlóra...Eddig ilyen tapasztalataim vannak:

Jártam már az Ofotértben, ahol próbalencse után vettem 6 havi adagot, ami iszonyt minőségű volt. Folyton elszakadt,, nem a megfelelő görbületet állapítottak meg mint kiderült egy szemészeti vizsgálatkor, és folyton elszakadtak a lencsék. Jártam már az Optik World-ben is, ahol a kb. 10 pár próbalencse után sem tudták megállapítani a tökéletes dioptriát, amivel élesen látnék, így olyan dioptriás lencsém van most, hogy jó is meg nem is... Nehezen fókuszál a szemem vele közelre, távolra nem teljesen éles, gyakran homályos mindkét szememen a látásom. Arra jó, hogy elboldoguljak vele a mindennapokban.


2017. márc. 3. 12:15
 1/1 anonim válasza:
Szia ! Merre laksz? :) (Ha nem személyes kérdés)
2017. márc. 7. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!