Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 20 éves fiú vagyok és a...

20 éves fiú vagyok és a szüleim beakarnak már ötödjére záratni a pszichiátriára! Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Szóval már ötödjére akarnak bezárni,most ötödiknek azért mert skizofréniám van,és nagyon félek,remegek hogy bent kell maradnom.Vajon qz orvos írni fog ki gyógyszert és nem kell bent maradnom,mert már a sírás kap el!Mit csináljak?
2017. márc. 30. 11:20
 1/9 anonim ***** válasza:
Hat ezek a betegsegek azert jonnek letre mert az illeto nem kap eleg szeretetet es azert szorong. jo nagy kocsogok a szuleid hogy nemhogy tamogatnanak hanem meg meg is akarnak szabadulni toled. Ezzel csak rosszabbodik az allapotod. Ha nem torodnek veled hanem tehernek tekintenek. De amugy hogy kezdodott vagy mitol jott letre a skizofreniad? Amugy arra is ramondjak hogy skizofren meg pszihes beteg aki nem az csak egy kulso hatast nem birt feldolgozni. Csak szimplan szorong valamiert. Inkabb terapiara jarj. Gyogyszer csak a tuneteket enyhiti persze neha jol jon egy antidepresszans. Nem tudom mennyire vagy veszes allapotban.
2017. márc. 30. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Meg azelőtt azért zártak be sokszor mert sok konfliktusom volt amibe nem is én voltam a hibás :(((((
2017. márc. 30. 12:07
 3/9 A kérdező kommentje:
Még ha egy cigány vagy valaki belém kötne ok nélkül,neki adnának igazat
2017. márc. 30. 12:08
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy közveszélyes nem fognak bezárni. Valószínűleg megkérdezik, hogy nem-e akarsz bent maradni, a gyorsabb kezelés végett.
2017. márc. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Azért köszi a válaszokat,rendes vagy ;)!
2017. márc. 30. 15:38
 6/9 A kérdező kommentje:
Én is szeretek segíteni az embereken :)
2017. márc. 30. 15:39
 7/9 A kérdező kommentje:
Nagyon félek :((((((
2017. márc. 31. 16:42
 8/9 anonim válasza:
Mi történt azóta? Nekem egy tanfolyamtársam került most oda. Szerintem rosszat nem tettünk vele, hiszen rosszul is alakulhatott volna az élete, mondjuk állítom az eddigi 30 éve sem volt rózsás. A szülei szintén elfordultak tőle.
2017. máj. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Azóta már bent voltam mert megvédtem magam mások elől mert kötekedtek és beraktak :( Ilyenért a szüleim.Amugy is ha valaki kötekszik nem mellém állnak.Szerintem a szülők 99.99 százaléka máshogy gondolkodna
2017. máj. 24. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!