Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ötleteket tudtok nekem adni...

Ötleteket tudtok nekem adni milyen szakmát válasszak, ha nehezen megy az emberekkel való bármilyen kontakt teremtése?

Figyelt kérdés

Olyan tippeket szeretnék kérni tőletek, hogy milyen szakirányba mehetnék (késöbbiekben milyen állást tudnék betölteni) ha félek az emberek közelségében. A tömegben ,vagy ha egy kisebb csoporttal vagyok összezárva bepánikolok, nagyon nehezen tudok kommunikálni más emberekkel ez eléggé megnehezíti az iskolai mindennapokat is, és szeretnék valami olyan szakmát ahol a lehetöleg minél kevesebb emberi kapcsolatot kell teremteni figyelembe véve, hogy elég pöttöm gizda lány vagyok, így az ilyen hegesztő kőmüves cnc féléket kihagyjuk.

Bármilyen ötletet szívesen fogadok legyen az nagytudást igénylő vagy sem, monoton vagy teljesen változatos bármi.:)

Előre is nagyon szépen köszönöm a válaszotokat! Szép napot mindenkinek!


2017. ápr. 2. 18:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem lenne könnyebb a szorongásodat szakemberrel kezeltetni? Akkor bármi lehetnél.
2017. ápr. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Informatikus.
2017. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

1.Folyamatban van ennek a kiküszöbölése már régóta, de eddig nem sok minden bizonyult hatásosnak vagy mutatott volna javulást. Igazság szerint egész jól elvagyok egymagam, nem bánkódom emiatt csak a jövőre nézve tanácstalan vagyok hol tudnék elhelyezkedni.


2.Köszönöm! :)

2017. ápr. 2. 22:41
 4/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok. Értelek, hát akkor íme pár ötlet:

képzőművészetek (festés, szobrászat, divattervezés, kézművesség), bármilyen írással kapcsolatos munka, pl bizonyos újságírási munkák (nem napi hírekben), fordítás, könyvírás - ennyi jut hirtelen eszembe.

2017. ápr. 2. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Wow,Köszönöm! :)
2017. ápr. 3. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!