Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ki írhatja fel a gyógyszert...

Ki írhatja fel a gyógyszert amitől elapad a tej?

Figyelt kérdés

Az ügyelet felírhatja?! Vagy háziorvos?

1 hónapos a kislányom, 1 hetes kora óta csak a bal mellemből tudom szoptatni mert a jobbat annyira kicsinálta hogy még mindig nem jött helyre(ebböl eddig fejtem neki a tejet). Na most a problémám az hogy kedden begyulladt a bal mellem plusz elkezdett hőemelkedésem lenni(rettenetesen fájt mindenem,hidegrázás egyéb ''kellemes'' dolgok). A masszírozás, szoptatás, fejés, meleg víz, jegelés semmi nem segített azóta se, a csomó ugyanúgy ott van és fáj. Azóta a hőemelkedés már atváltott lázba gyógyszert hiába veszek be maximum 1 óráig hat. Most hajnalban arra keltem hogy a jobb is társult a gyulladáshoz...már próbáltam mindent hogy elmúljon de egyszerüen nem akar. Sokszor már alig bírom megemelni a kislányt annyira fáj mindenem és gyenge vagyok. Szóval mivel hétvége van az ügyelet felír ilyesfajta gyógyszert?! Ha nem mit tudok tenni?!



2017. ápr. 8. 02:58
 1/1 F. Eszter válasza:

Nőgyógyászhoz vagy háziorvoshoz szoktak ilyenekkel fordulni. Jó lenne, ha látna titeket szoptatási tanácsadó. Házhoz is mennek. Az sem utolsó ötlet, hogy megmutatod orvosnak.


A baba jól van mellen, és jó technikával szopik? Egy IBCLC ebben is tud egíteni. Ezek valamelyike lehet, hogy nem jó, mert ha minden rendben van, nem csinálja ki a mellet a szoptatás.


Nézesd meg a kicsi száját is, ha le van nőve a nyelve, az is okozhat szoptatási problémákat, pl. hogy kikészül a mell, hiába a jó cicire tétel és a jó technika.


Szoptatási tanácsadót itt találsz: [link]

2017. ápr. 8. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!