Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Milyen hangulatjavító gyógysze...

Milyen hangulatjavító gyógyszert vegyek? A vénykötelest pedig csak szakorvos írhatja ki?

Figyelt kérdés
2011. márc. 19. 11:13
 1/8 A kérdező kommentje:
Na szóval milyen hangulatjavító vény nélküli!! gyógyszert vegyek? ez kimaradt
2011. márc. 19. 11:13
 2/8 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a gyógyszertárban, manapság már a Frontint is pszichiáter írja fel, vagy a háziorvos.
2011. márc. 19. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Valeriana, vagy főzz magadnak macskagyökérből teát. Gyógynövény boltokban kapható.
2011. márc. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Valeriána,Hova,stb..ezek nem hangulatjavítók.Feszültségoldók,enyhe nyugtatók,alvássegítők.
2011. márc. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Antidepresszánst csak pstichiáter írhat fel.


Hangulatjavítónak ha enyhék a tünetek akkor orbáncfű tea vagy vmilyen orbáncfű készítményt pl Remotiv lehet recept nélkül kapni. Ezekkel az a gond ha szedsz valami gyógyszert akkor lehet kölcsönhatása vele. Kérd ki egy orvos vagy gyógyszerész véleményét.

2011. márc. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hangulatjavito es Nyugtatoteakevereket is lehet kapni, ez a Herbarianak a kesz termeke.
2011. márc. 19. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A hangulatjavítót csak szakorvos írhatja fel,de enyhe nyugtatót a háziorvos is.Hangulatjavítónak én a Rexetint javaslom,mellé meg amilyen nyugattót felírnak.Én Medazepam Q-t szedtem.
2011. márc. 19. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Istenem hova fajult a világ. Hangulatjavítónak gyógyszert kérni meg ajánlani. Az agymosás célba ért. Tudod mi jó vény nélküli hangulatjavítónak? Ha kiveszel egy szabadnapot, a családoddal felszállsz az első volán buszra, majd a puszta közepén vagy a domb alján leszálltok, és kirándultok egy jót. Vagy ha hideg van szimplán leültök és társasoztok, vagy áthívod a barátaidat és beszélgettek egy jót. Annyi minden lehet csinálni ami feldobja a napod csak kicsit kreatívnak kell lenni. Tudom vannak olyan gondok amit nehéz legyűrni (családtag elvesztése például), de ne egyből a gyógyszer legyen a megoldás, mert ez a média és gyógyszerészek által művelt agymosás. Kicsit rosszabb a kedve az embernek azt egyé gyógyszert, fáj a fejed egyé gyógyszert. A végén már nem lesz semmi bajod aztán akkor is gyógyszert eszel. Ne csináljuk ezt.
2011. márc. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!