Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Silber c. könyvben mit kívánt...

Silber c. könyvben mit kívánt Arthur?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 9. 12:47
 1/2 anonim válasza:
Melyikben? A 3. reszben? Pont ezt a kerdést akartam feltenni én is. Vagy nem tudom. En azt hogy hogyan akarta megöletni Livet. Nem tudom hogy te arra gondolsz-e. Ez az, ami nem hagy nyugodni. Misg olvastam ki a könyvet de kb. fel ora alatt szörnyűbbnel szörnyűbb dolgok jutottak eszembe. De biztos úgy ölte volna meg, hogy utána Grayson örökre gyűlölje magát, es Henry is gyűlőlje őt. Inkabb nem akarnek ötletez leirni, mert az annyira beteg hogy szégyellemm magam hogy eszembe jutott😉De hat na. Szerintem ezt mindenkinem magának kell kitalálni higy szerintem hogy történt volna.De...egyszer úgyis ki fogom deriteni. Az avanzsalódok en is detektívvé, megtanulok nemetül és mindent megvizsgálok az íro honlapján. 10 ev mulva majd biztos rajövök:)
2017. nov. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Mármint hogy mit kívánt a démontól, ugye? Hát elvileg Tom Holland halálát, de nem biztos.
2020. jan. 25. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!