Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Matekbol felevkor 4-es lettem,...

Matekbol felevkor 4-es lettem, de most nem akarom elrontani a jegyem, de kaptam már 4 egyest (temazaroval eggyüt). 😔😡. Pedig járok már régóta külön tanárhoz csak Egy selejt vagyok és mit sem ér. Mitcsinaljak? (8. os f)

Figyelt kérdés

Aki nem jar matektanarhoz, és nem a legokosabb még azoknak is 2-es 3-as lett ami nekem 1-es. 8.-ik ev vegen matek tételek (vizga)is betesznek 😡 Azok is lehuzhatják a jegyeimet

Es ami dühítő az az hogy 2 gyerek mindig dicsekszik a jegyeivel és lenéznek engem ,és mondják hogy ilyen iskolába mennek....stb + milyen okosak, +meg hogy mennyit fog keresni ...stb


2017. ápr. 9. 22:21
 1/2 A kérdező kommentje:
Holnap is folgozat ! Még egy 1-es mert nem ertem
2017. ápr. 9. 22:22
 2/2 anonim válasza:
100%
Maximálisan átértem a helyzeted. Velem is ugyanez történik holnap dolgozat év végén vizsga mindenképp hozd ki a maximumot magadból. Dogák előtt próbálj meg leülni és logikusan átgondolni a feladatot és saját eszeddel+órai jegyzetek+internet (ha szükséges) majd próbáld meg több példán keresztül alkalmazni azt ami már egy esetben bevált. A saját jegyzeteidet könyebb megérteni mint azt amit a tanár lediktál. Énsem vagyok egy matek zseni de vaalhogy mindig összehozom. Az osztálytársaiddal meg ne törődj gyerekesek..majd kinövik. Ha bármi kérdésed van írj nyugodtan . 14/L (8.os)
2017. ápr. 9. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!