Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Oszinten van olyan agyi...

Oszinten van olyan agyi betegseg h nemtudja feldolgozni a gondolatait valaki?

Figyelt kérdés
Beszelgetesben nyilvanul meg konkreatan nemtud mit mondani, erti amit mondanak de egyszeruen bevan bolondulva 2 evig fuvezett, kicsinalta magat szegeny de 20 eves most fiu, es nincs senkije meg maga se erti h lehet.. Megakar halni nemvicc valami szakembernel is volt de szegeny nemvaltozott meg. Kerem valaki segitsen, szeretnem ha a haverom maradna..
2017. ápr. 10. 19:39
 1/4 anonim válasza:

Már pedig valószínűleg soha nem fog már beszélni normálisan. A drog szétcseszte az idegrendszerét/agyát..

Amit már egyszer lerombolt azt nem lehet visszaépíteni, tehát valószínűleg lerombolta az agysejtjeit.

Úgy kell neki mondjuk : Minek drogozott?


Amúgy meg :

Drogozás előtt normális volt?

Igen : Nem lehet agyi betegség

Nem : Lehet agyi betegség

Tehát mondom, ha drogozás után alakult ez ki akkor az nem agyi betegség, mert nincs vele semmi baj. Szimplán lerombolta magát.

Kevés eséllyel még lehet vele kezdeni valamit de én, személy szerint nem fektetnék bele sok reményt.

2017. ápr. 10. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amúgy te is megmondtad : "Kicsinálta magát"
2017. ápr. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Elotte normalis volt ja, volt noje, baratai en maradtam csak neki de tudom h amugy rendes jofej gyerek csak tudod igy nehez vele h alig van mar tema meg latszik h masvilag.. Sokat csinalta es mikor eszrevette h nemoke fejben akkor mar keso volt, olyan mintha mas emberel beszelnek tudod csak par emlek maradt meg. Csondbe van sokszor ha csak a feloldodassal lenne baja de nem . 3 eve tiszta h lehet h nemjott rendbe?
2017. ápr. 10. 22:34
 4/4 A kérdező kommentje:
Amugy semmi baj nincs vele, dolgozik, tanul edz is kezdi osszeszedni magat, legalabb nemlatszik rajta h mekkora baja van mert nevet meg probal normalisnak tunni, mondtam neki hogy szeloztesse ki neha a fejet jarjon emberek koze ne forduljon magaba, legalabb nem lett teljesen abnormalis mert azert lehet vele beszelgetni meg nemolyan nagy baj ez mert elotte normalis volt tehat nem igy szuletet.. Kell neki egy no utana jobblesz neki konnyebben helyre tudja tenni magaba a dolgokat segitek neki.. Lehet csak ilyeneken agyal azert beszel ilyeneket kitudja.. Egesz elet elotte all . Kosz az ertelmes valaszt! Legalabb nem hortad le :D kosz a segitseget !!
2017. ápr. 11. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!