Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehet bajom abból, hogy...

Lehet bajom abból, hogy stilveszterkor füveztem?

Figyelt kérdés

Az van hogy a 18 éves nővérem, a barátja és a 63 éves papáérem előttem is meg rámfújta a füstöt,és m is füvezik..

Szílveszterkor én is beleszívtam egyszer(EGYSZER).

Szerdán pedig vérvizsgálat lessz a 8.osztályos lányoknál mert följelentett minket valaki, és szemtanúk is voltak rá, hogy füveztünk az iskola mögött.

Ha 4 hónap eltelt már azta ki lehet mutatni a véremben?Lehet belőle bajom?



2017. ápr. 15. 15:26
 1/6 anonim válasza:
Stilveszterkor?
2017. ápr. 15. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ja!

Még mindig akadozik a nyelved! Tuti, hogy elsőre kiszúrják!

2017. ápr. 15. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Haha.

Szilveszter*

2017. ápr. 16. 02:34
 4/6 anonim válasza:

Eléggé érthetetlen hogy miről beszélsz. +az ilyenek hogy hány éves a nagyapád es hogy rad fújta a füstöt nem ertem hogy jott a kérdéshez.

Egyébként lassan 5 hónap elteltével nem fogja a vérvizsgálat kimutatni.

2017. ápr. 18. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj de en sem ertem mirol van szó bár sztem jobb is...

A fű 2hónapig mutatható ki a vèrben kb.

Függ a tartama több tènyezőtől pl: mennyire zsíros az illető, mennyi folyadèkot iszik, stb. De átlagra 2hónap, igy szerintem esèlytelen hogy rádfújt joint füst kimutatható lenne.

2017. ápr. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Akar ki is mutathatna, ha nagyobb mennyisegben szivtal volna. De egy slukkot (amit ha 8os vagy, es elsore csinalod feltetelezem nem is tudoztel le) nem surun fog kimutatni. Azt meg hogy rad fujtak a fustot, es amiatt, remelem te sem gondoltad komolyan:D amugy ritka magy arc lehet papas ha unokaival tep:DD
2017. ápr. 20. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!