Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 5 napos Vans cipő töri a...

5 napos Vans cipő töri a lábam, próbáltam bejáratni, néha jobb is de nem tudok benne huzamosabb ideig lenni. Tippek?

Figyelt kérdés
Teljesen új cipő, próbálta bejáratni de semmi hatása, vissza vinni meg nem szeretném rögtön és hallottam is hogy másnak is vannak a jobb cipő hátsó részével problémái. Normális tippeket légyszíves.

2017. ápr. 17. 22:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha a sarkadat töri, akkor vagy hasznllj sarokemelőt, vagy a sarokra lehet kapni ragasztható puha párnát, vagy egy ruhán keresztül kalapáld meg belülről a szélét a kalapács vastagabb végével.
2017. ápr. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Én szinte minden új cipővel szenvedek, mert töri hátul a lábam :( passzold át egy hétre egy azonos lábmérettel rendelkező, de kevésbé érzékeny lábú barátodnak :D nekem eddig ez mindig bevált ;)
2017. ápr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!