Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit csináljak ilyenkor? (a...

Mit csináljak ilyenkor? (a lényeg lent)

Figyelt kérdés
15 éves vagyok. Vannak dolgok amiket szeretek csinálni, pl. festés, rajzolás, sport... Ezekre hétköznaponként nem igazán van időm vagy energiám. Tehát mikor szombat reggel végre úgy kelek fel hogy nos igen, most csinálni fogok valamit amit szeretek, egy ideje ez soha nem sikerül. Néha nincs is kedvem, vagy lehetőségem a szabadidőmben azt csinálni amit amúgy szeretek. Ezért sokszor úgy megy el a szabadidőm hogy vagy videókat nézek youtubeon, vagy megnézek még egy évadot az aktuális sorozatomból. Tehát haszontalanul. Hétfő reggel megint arra ébredek hogy nem csináltam semmit, ami emlékezetes, vagy pihentető, vagy hasznos számomra. Volt már veletek ilyen? Mit tanácsoltok?
2017. ápr. 22. 14:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Barátokkal nem tudsz elmenni sehová?
2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Jorck ***** válasza:

Abból amit leírtál arra következtetek hogy halogatod a dolgokat, és nincs pontos célod sem. Szerintem MOST írj egy listát (rövidet) pl. a holnapi napra! Írd le fontossági sorrendben miket is szeretnél csinálni (akár ~ kb. időpontokat is írhatsz hozzá).

Aztán holnap mikor felébredsz, és nagyjából összeszedted magad pl. ülj le nyugodtan egy székre; vedd elő a listát; és bármi is történjen semmiképpen ne hagyd hogy bármi belekavarjon az előre eltervezett programjaidba.

Szerintem kezdetnek ez nem lehet olyan rossz módszer. :)

2017. ápr. 22. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Jorck ***** válasza:
Tehát tömören tűzz ki kisebb célokat, és ne hagyd hogy belső/külső okok levigyenek a célodhoz vezető útról! ;)
2017. ápr. 22. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!