Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szeretek egymagam lenni,...

Szeretek egymagam lenni, negatív emberekkel voltam körülvéve. Önbizalomhiány? (bővebben lent)

Figyelt kérdés

Sziasztok, 16 éves fiú vagyok, szeretem egyedül tölteni a szabadidőmet álmodozással, pihenéssel gépezéssel illetve edzéssel. Volt egy baráti köröm amin keresztül megismertem pár embert akikkel egy darabig nagyon jó barátságot ápoltam. Közösen interneten keresztül dumáltunk illetve játszottunk. Viszont kisebb kihagyás után mivel ráuntam a társaságukra a néhol előforduló cinikus "humoruk" miatt ritkábban futottunk össze. Ezek után próbálgattam újból összejönni velük de felerősödött bennük a szekálási vágy irántam. Ők olyan személyek akik kinéznek maguknak valakit akit majmolhatnak ezzel porba döngölhetik az önbizalmát az embernek. Azóta csendesen "elváltak" az útjaink, nem beszélek velük. Jelenlegi álláspontom az hogy teljes mértékben megpróbálok ignorálni mindenféle negatív külső behatást mely befolyásolhatná a mindennapi nyugodt rutinomat. Lányokkal jól kijövök viszont mivel korábbi ismerőseimnek köszönhetően a béka feneke alatt lapul az önbizalmam ezáltal nem tudom ezt egy új szintre emelni.

Mit szóltok a jelenlegi gondolkodásmódomhoz? Személyes véleményem szerint idővel elnövöm az egészet.



2017. ápr. 24. 21:22
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem fogod elnőni sajnos.
2017. ápr. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ilyenkor nem lenne szabad másokra hallgatnod. Keresd meg magadban az értékeket és öszpontosíts ezekre... Azélet jó dolgaira és akkor pozitívabb leszel... Könnyebben visszarázódsz a társaságba és könnyebben be tudsz illeszkedni majd csak kitartás kell.

Átéltem már hasonlót. Tudom milyen.


Ha kérdésed van nyugodtan írj

2017. ápr. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!