Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mi a véleményetek az internete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az internetes társkeresésről, illetve milyen tapasztalataitok vannak? 29/F

Figyelt kérdés
2015. dec. 25. 23:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Elég sok csajt ismertem meg onnan, és volt vagy 8-10 barátnőm is társkeresőkről, úgyhogy végül is nem rossz a tapasztalatom. Habár az utóbbi időben mintha romlana a színvonal...
2015. dec. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Próbáld ki, és neked is lesz róla véleményed. Nyilván alkatfüggő a dolog. Kinek hogy esik jól.
2015. dec. 25. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
54%
Nincs jó véleményem a társkeresőkről, alpári a színvonal, szexkeresőnek használják, az emberek többsége sötét, mint az éjszaka. Más fórumról volt már kapcsolatom, netről, végül is ez is csak egy felület. A legjobb mégis a személyes megismerkedés.
2015. dec. 25. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
most kezdtem, és talán nem is olyan értéktelen, mint a híre.
2015. dec. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Én már nagyon régóta fent vagyok, egyenlőre csak rossz tapasztalataim vannak.

1. az ember nem úgy néz ki a valóságban mint a képeken.

2. Úgy néz ki, mint a képeken de csak szex kell neki.

3. Eljátssza és hazudik, hogy komoly kapcsolatot szeretne és közben kihasznál.

4. Kellemetlen, ha az ember nem jön be, de nem akarsz bunkó lenni és inkább vele maradsz egy kicsit.

2015. dec. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
23/L
2015. dec. 26. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Nagyon jó a tapasztalatom.


Még 20 éves (de már majdnem 21) voltam amikor regisztráltam az egyik netes társkeresőre. 2 héttel a regisztráció után volt időm rendesen körülnézni. 5 nekem tetsző lánynak írtam, 3 válaszolt is.

Pár kör után azzal merültem bele jobban az ismerkedésbe, aki amúgy is a leginkább tetszett. Jobban el lehetett vele beszélgetni, több volt a közös is.

Egész pontosan 2,5 hétig ismerkedtünk így, társkeresőn keresztül üzenetekben, közben randira is hívtam, igent mondott.

Találkoztunk, összejöttünk, megvolt a lánykérés is, majd jött az összeköltözés, és aztán össze is házasodunk.:) Mindez 1,5 év leforgása alatt történt.:)


26/F

2015. dec. 26. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon rossz tapasztalataim vannak, pedig testalkatban, intelligenciában messze verem azokat, akikre általában panaszkodnak a nők ezeken az oldalakon. Kutltúrált, személyre szabott leveleket írok, némi viccelődéssel, mimdig elolvasom a hölgy adatlapját, mert nem csak külső alapján választok. Kb. az esetek 10%-ában kapok választ és azok színvonala az én levelemhez képest kritikán aluli. Minden hiba bennük van, amire a nők panaszkodni szoktak: helyesírás, megfogalmazás, kreativitás, humor, visszakérdezés (Max a mivel foglalkozol megy...) zéró... Magukat értelmesnek, komolynak, tanultnak mondó nők azt sem tudják mit akarnak, kit keresnek, hova tartanak... Persze nem vagyok hímsoviniszta, mert tudom, hogy férfi oldalról is hatalmas mélységekben van a színvonal, de ez eléggé elkeserítő.

33F

2015. dec. 26. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Negatív. Iszonyat sok hülyének kell levelet írni, míg találsz 1 értelmes embert akivel el tudsz társalogni, esetleg komoly kapcsolatot is ki tudsz alakítani.
2015. dec. 26. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

A normál társkeresők eléggé érdekesek, nekem a szextárskeresőkön vannak, komoly kapcsolatra sikereim, különös....

F.

2015. dec. 26. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!