Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Most minek csinálja ezt velem...

Most minek csinálja ezt velem az egyik legjobb barátnőm?

Figyelt kérdés

Ismerjük egymást 16 éve. Nagyon joban voltunk eddig, de ebben az évben rengeteget veszekedtünk. Úgy kezdődött, hogy nagyon rám volt kattanva egy srác, nekem is tetszett.. találkozgattunk.. egy hétvégén ez a csaj direkt lekapta discoban, másnap felhívott mindkettő, hogy ne haragudjak rá stb. Mondom oké, nem haragszom, végülis nem jártunk meg semmi, de azért belül fájt.

Rá 2 hétre összejöttünk a sráccal, aztán kinyögi a csaj, hogy szerelmes belé, a csókja miatt. Aztán nekem elegem lett, mert a csaj bekevert mindenbe, írogatott neki msn-n, futott utána.. én meg szakítottam a sráccal..

ahogy ezt megtettem azonnal összejöttek ! Mondom oké.. ez van. Aztán a csaj kért tőlem 5000Ft-ot, adtam neki de most már rá 2 hónapra se képes visszaadni. Meg még neki áll feljebb, mert ők hol szakítottak, hol összejöttek, aztán én találkoztam a sráccal.. mikor épp nem voltak együtt. Rám írt msn-n, hogy mit képzelek magamról, hogy szakítanak, aztán egyből rámászok. Pedig nem is akartam tőle semmit már... meg most is rá írok msn-n ilyet ír nekem hogy : huzz el csá.. most ilyenkor én vagyok a rossz?


2010. máj. 15. 07:44
 1/3 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján nem barátnők voltatok 16 éven keresztül, csak az élet összekovácsolt titeket, gondolom a suli miatt.

Én ezt a csajt nem nevezném barátnőmnek.

Szerintem ejtsd őt is, meg a pasit is.

Egyikük sem korrekt.

Nem te vagy a rossz egyáltalán!!

2010. máj. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Te még barátnőnek nevezed ezt a csajt?Főleg legjobbnak?Én már az első csók után elküldtem volna melegebb helyre.Azt meg várhatta volna,hogy mikor adok neki kölcsön bármit is,nem még hogy pénzt.Én tutira megmondanám neki,hogy azonnal adja vissza a pénzt,aztán elküldeném az anyjába,és soha többé nem keresném őt.
2010. máj. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én sose neveztem volna őt a legjobb barátnőmnek, de még a barátnőmnek se. Miért adtál neki egyáltalán pénzt?
2011. jún. 23. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!